Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalna a párotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalna a párotok és rajta kapnátok, hogyan reagálnátok le a helyzetet?

Figyelt kérdés
Higgadtan, vagy agresszíven, elgondolkodtatóan, utálatosan vagy megbeszélve mindent és józan fejjel eldöntve a továbbiakat?
2009. máj. 28. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hideg pillantást vetnék rájuk.... érezzék magukat szarul, mert én nem fogom.
2009. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érted a kérdést,hogy az ágyban szex közben kapnám rajta őket először is összeszedném a csaj ruháit és elégetném majd megkérném,hogy távozzon a házamból.Utána meg gratulálnék a pasimnak és megkérdezném tőle,hogy ezt az 5 éves lányunknak hogy fogja megmagyarázni,hogy ő nem lesz ott vele mindig mert nagyon apás és tudom,hogy totál kikészülne a kicsi és ő lenne a hibás miatta.Majd ott hagynám és gondolkozzon el,hogy megérte e az az egy alkalom,hogy tönkretegyen annyi életet.
2009. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Higgadtan gratulálnék, hogy sikerült még 1 családot elveszítenie, majd bejelenteném, elköltözünk a kisfiammal.
2009. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A szobában keresnék gyorsan valamit amit hozzájuk lehetne vágni, és jól odab...nám! Aztán szidnám őket. Ezt nem lehet higgadtan elviselni!!!!!!!!!
2009. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Megtépném a csajt, elvenném a ruháit és elzavarnám! A többi meg majd eldőlne utána.
2009. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát megpróbálnék úgy odalopózni kidobni a csaj ruháit az ablakon. Aztán ha a saját házam, akkor kidobnám mindkettőt, aztán nézhetnének.

A csajt pedig a következő alkalommal, ahogy meglátnám, megtépném, de attól függően, hogy tudta-e, hogy foglalt a barátom.

2009. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az ilyen kidobós, megtépős, hirtelen felindult emberektől kérdezném? Az meg sem fordult a fejetekben, hogy azért történik meg a dolog, mert veletek probléma van, és ti is hibásak lehetnétek abban, hogy így alakult - persze a másik fél is hibás, ez természetes, de mindennek oka van, el kéne előbb gondolkodni a dolgokon és normális ember módjára cselekedni.De azért köszi a válaszokat.
2009. máj. 29. 05:34
 18/19 anonim ***** válasza:

Velem még nem történt ilyen, de ha már valami nem jó, ami miattam nem az, létezik olyan, hogy kommunikáció. Aljas, gusztustalan dolognak tartom ezt, és azt is, hogy ezzel takaróznak, hogy "valami rossz, és nem biztos, hogy az a hibás, aki megcsalta a másikat". Ha valami már nagyon nem jó, akkor meg szakítani kell. Szerintem.


Egyébként baromira nem érdekelne, hogy ki mennyire hibás, a csajt agyonverném, a barátomat meg nagyon elküldeném a fenébe. Nehogy még nekem kelljen józanul hozzáállnom a témához (mondom ezt úgy, hogy amúgy egy higgadt ember vagyok).

2009. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a mai világban az a baj a kapcsolatok nagy részében, hogy nem megfelelő emberek kerülnek össze, sok az agresszió és nagy a közöny, és alig van kommunikáció. Inkább azt tanácsolnám mindenkinek, jól válassza meg kit enged közel magához, és kit mennyire szeret meg és kitől mennyit fogad el, ismerjétek jól ki egymást, hogy ne járjatok úgy, hogy egyszer megcsalók vagy megcsaltak legyetek.
2009. máj. 30. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!