Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelki bántalmazás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszterke123 kérdése:

Lelki bántalmazás után, hogyan felejtsem el Őt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítségetek szeretném kérni, egy látszólag csodálatos párkapcsolatban éltem, ahol mindent kölcsönösen megadsz a másiknak, sőt még erődön felül is, majd eljön egy időszak, mikor ocsmányul beszélnek veled, sokszor ok nélkül is és a szakítás alkalmával megráncigál és megfogja a nyakad. Mikor megkérdeztem, hogy miért ordibál velem, mondta, hogy ezt hozom ki belőle és minden miattam van. Segítsetek nekem kérlek, mert a sok rossz ellenére nem tudom elfelejteni őt. Nagyon sok volt a szép közös emlék. Ő a saját életével elégedetlen volt és minden feszültségét rajtam oltotta ki. Még olyat is mondott, hogy dögöljek meg, balszerencse vagyok az életében és ilyen-meg olyan k. va is. Amilyen határozott ember voltam a múltban, most önértékelési problémákkal küzdök ezen kijelentések miatt. Szeretném őt elfelejteni, segítsetek kérlek:) Köszönettel Eszter
2012. jan. 24. 09:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
1. vagyok, hogy könnyebb volt-e? Az igaz, hogy nagyon semmi közös programjaink nem voltak, de hónapokig azon gondolkoztam, hogy mikor merek majd félelem nélkül egyedül utcára menni, hogy meddig fogok attól félni, hogy elém ugrik egy saroknál.
2012. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
1. én sem kerestem őt azóta... családom azt mondja azt várja, hogy én hívjam, mivel mindig könyörögtem neki... Lehet már nője van és azért nem jelentkezik, hát akkor ez elég megalázó, főleg ha én meg itt sírok utána...:( a sok rossz ellenére miért nem felejt a női szív?? próbálok másfelé nyitni, de mindenkiben az ő pozitív énjét látom... amúgy meg az ilyen embereknek miért engedi a Jó Isten, hogy ha már van is új nője, hogy BOLDOG LEHESSEN???
2012. jan. 24. 10:09
 13/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nagyon együtt éreztem veled, egészen az utolsó hozzászólásodig! Miért ne érdemelné meg a boldogságot?

Sajnos nekem is ismerős ez a dolog, amikor a pasi a saját belső feszültségeit másokon - és a hozzá legközelebb állókon - vezeti le. Segítségre lenne inkább szüksége. Azt mondod, hogy korábban olyan kapcsolatai voltak, amelyekben ő pátyolgathatott másokat - valószínűleg neki erre volt szüksége, ez tette boldoggá.

Te viszont nem ilyen vagy! Tapasztalatból mondom: ahhoz, hogy hosszú távon együtt maradjatok, teljesen el kellett volna nyomnod a személyiséged, szóval jól döntöttél, hogy elhagytad... Nálunk sajnos túl későn (évekkel később) derültek ki ezek a problémák.

De te szeretted az értékei miatt, nem?! Akkor most miért gondolsz rá gyűlölettel?!

2012. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Aki agresszív már az elején, meg mindenért mást hibáztat és ő saját magát tökéletesnek hiszi azon nem lehet változtatni, maximum szakemberek segítségével, ha ő is akarja, de gyanítom nem...

Jobban jártál, hogy szétmentetek, így legalább boldog lehetsz a jövőben, hidd el idővel elfelejted és újra meg fog találni a szerelem, ami remélhetőleg sokkal jobb lesz, mint ez volt:)

Addig is legyél sokat a barátaiddal, családoddal, netán ismerj meg új embereket, mozdulj ki velük.

2012. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Kedves 12:) köszönöm kedves szavaid, nem gyűlölöm őt ez a baj, hogy nem tudom és csak a szépre és jóra gondolok és magamat bántom, hogy inkább miért nem vagyok vele és még tűrném...tudom lehet buta vagyok és kéne egy fejmosás:( csak bárcsak ne kaptam volna tőle annyi szépet és jót...de ha kiírom, akkor a sok ordibálás elviszi, de egyszerűen csak a szépre emlékszem és még mindig várom őt vissza.. Sajnálom, hogy Neked is meg kellett ezen életstílust tapasztalnod:( és sajnálom, hogy Nálatok későn...és mi lett a kapcsolatoddal? tudtál szakítani???
2012. jan. 24. 10:28
 16/32 A kérdező kommentje:
most látom csak, hogy a 12-es hozzászólás én vagyok, 13-at szerettem volna írni előbb:)
2012. jan. 24. 10:29
 17/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves 14 szavaid:)
2012. jan. 24. 10:29
 18/32 A kérdező kommentje:
amúgy egy lelkileg bántalmazó férfi, miért tesz meg mindent erején felül is a nőért? vagy ezek is taktikák, hogy nehezebb legyen elhagyni őket?? és elérjék azt, amit nálam, hogy nem tudok túllépni rajta?
2012. jan. 24. 10:34
 19/32 omba ***** válasza:
100%

Nem lehet kihozni valakiből azt, ami nincs benne!


Amúgy meg fordítsd meg a dolgot: menyire volt neked hasznos, vagy szép egy kapcsolat, ami önértékelési zavart hoz ki belőled, elbizonytalanít, összetör?

Ha éppen hiányzik, azt idézd fel, milyen volt, amikor a nyakadat markolászta! Micsoda szar alakok vannak!

2012. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem vagyunk egyformák. de talán a példa segít neked egy kicsit. Egy volt barátom ugyanez volt, az elején édes tündér, imádtuk egymást. Figyelmeztettek, hogy hajlamos az agresszióra, de nem hittem el. A LEGELSŐ napon, mikor agresszív volt velem, bepakoltam a cuccomat és elköltöztem. Vissza se néztem azóta. És egy másodperc alatt elmúlt a "szeretet". Mert ő NEM engem szeretett, hanem A SAJÁT AGRESSZIÓJÁHOZ keresett elviselő társat. Gondolkozz ezen.

Remélem, hamarosan túllépsz rajta!!! nem érdemel meg téged!

2012. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!