Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezek után? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Van még így értelme ha már "megcsal"?

Figyelt kérdés

Volt párommal újrakezdtük, még nem hoztuk nyilvánosságra nem akarjuk elkapkodni.

Külföldön dolgozik, 4évet voltunk együtt, csak szétmentünk.

Gondoltuk újra megpróbáljuk így másfél év után.

Beléptem a face-be és elolvastam egy beszélgetését, és kiderült hogy már megcsalt. :(

Szerintem megéreztem ezt vagy nem tudom, de így megont ért egy kisebb fajta csalódás.Mit tehetnék ezek után???


2012. jan. 24. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

jajj istenkém!


Ha eszed van elhagyod! HA nincs eszed akkor te is belekerülsz az átlagos hülye nők közé!

2012. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Észre vették hogy az almának a közepében nincs semmi, bele van szarva!
2012. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Vajon mit kéne csinálni? Na vajon? Sejtésed sincs? Ne már, kislány, biztos találsz ettől a mocsadéktól jobbat!
2012. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Össze ne gyere vele még egyszer!
2012. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hagyd ott a pcsába. az ilyen nem is ember....
2012. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!