Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magam alatt vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam alatt vagyok. Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet. Nagyon. És sokszor olyan szépeket tud mondani amitől könnyezek. Pár napja azonban rideg lett, jó én is tettem érte, hiszen féltékenykedtem, de könyörgöm miért nem tud megérteni egy dolgot: A pasik, azok a pasik, akikkel korábban chatelgetett és az úgynevezett "barátai" azok nem azért beszélgetnek vele mert olyan jó fej, nem azért mondanak neki csupa szép dolgot mert ő annyira kedves, hanem egy dologért. Mert jó csaj. Nemrég jutott eszembe egy mondat, amit sose fogok kimondani, de nagyon gondolkoztat..."A barátainak nagy részét a nemi szervének köszönheti". Miért kell most neki ilyenekkel beszélgetnie??? Jó örülök neki hogy nem jár el meg minden, de akkoris, ez milyen dolog már. Élvezi hogy nyalják a seggét, és azthiszi igaz barátokat szerez.:S Ez b*assza fel nagyon az agyam és ezmiatt vagyok teljesen pipa rá. Fogja fel hogy a barátai, azok nem a barátai csak meg akarják dugni! Nem azért kérdezik hogy jol megvagy-e a barátoddal mert annyira jofejek, hanem mert alkalmat lesik. Ez az amit nehezen ért meg, és most tiszta szarul érzem magam hogy fagyott a hangulat, mert nem akarom hogy írjon a volt pasijának is...miért nem lehet vele leállni, ha állítólag nagyon nagyon utálja? Miért nem felejti el, és miért kell ujra és ujra ugyanazt a szart kavarnia? Egy vitánk már volt ebből...miért kell továbbmenni?:S ááááh értelmesen pls
2012. jan. 26. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A barátnőd vagy élvezi, hogy ennyi pasinak tetszik, vagy pedig tényleg ennyire naív. Ha az első áll fent akkor jogosan vagy dühös. Ha a második, akkor pedig segíts neki, hogy rájöjjön valahogy mi is a helyzet.
2012. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintem azt élvezi hogy azthiszi hogy neki igaz barátai vannak. És nem érti meg honan fúj a szél.:(
2012. jan. 26. 15:36
 13/15 anonim ***** válasza:

Szóval naív, nem esik le neki a dolog.

Hát figyelj szerintem ne az legyen az első hogy kiakadsz és féltékenykedsz. Inkább magyarázd el neki higgadtan hogy ha egy fiú ennyit beszél egy lányal, akkor az nem csak barátság, soha. De ne féltékenységi jelenetet rendezz. :)

2012. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én is lány vagyok, és szinte minden héten megtalál egy hülye mininum közösségi oldalakon, bökdösnek, írogatnak, jelölgetnek. Korábban legyezgette a hiúságomat, jó csajnak tartottam magam, mert minden ujjamra akadna. Valószínüleg a te barátnőd is ilyesmit érezhet. Nekem is volt barátom, tetszett a dolog h féltékeny, de megcsalni sosem csaltam meg senkit. De: most már 22 vagyok, és érettebben gondolkozom, leépítem ezeket az embereket vagy éppen emberszámba se veszem őket, már kinőttem ezekből.

És már rájöttem arra is, hogy nem az ilyen visszaigazolásoktól leszek jó nő, hanem a belülről fakadó boldogságtól, kisugárzástól, mosolyoktól.

A barátnőd még eléggé gyerekesen gondolkozik(magamból kiindulva). Szerintem te is nyugodtan felhozhatod neki a volt barátnődet meg h kik írogatnak neked...:) és majd nézd meg a reakcióját!:)

És az, hogy írni akar az exének, holott utálja... nem normális dolog, olyan mintha felkínálozna, kéretné magát (bocsi, de szerintem így van). Egy ex iránt semmi érzelmet nem kellene táplálnia, még utálatot sem. Ismered a mondást, hogy a szeretet és a gyűlölet között egy vékony cérnaszál húzódik? :) abszolút igaz.

2012. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
kimondtad ezzel az utolsó mondatoddal amit nem akartam hallani! De van benne valami:( Sajnos. Egyrészről meg az is igaz amit egy másik ismim mondott...tudott ő volt az első szerelme, az első pasi az életében, ezmiatt mindig is érzelmi szálak fogják őt fűzni hozzá. Szerinted normális ez?
2012. jan. 26. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!