Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak ezért neki vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak ezért neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Nemrég beszéltem a barátommal telefonon. Én kerestem egyszer csak nem vette fel ezért visszahívott. De a konditeremből hívott és úgy köszönt bele a telefonba h csá. Sose szokott így köszönni...és nem is becézgetett meg semmi. Pedig mindig olyan cuki szokott lenni..de most mondjuk ki bunkó volt. Tegnap semmi baja se volt. Most meg a konditeremből így kell velem beszélni??? Segítsetek...tegyem szóvá ezt neki vagy ne? Mert végülis ilyen nem szokott előfordulni máskor. Lehet h a konditeremben nem akart "enyelegni". Mit gondoltok?? Mondjam el neki h ez nekem rosszul esett? Légyszi kort és nemet is írjatok. Köszi.
2012. jan. 27. 16:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad 13 évesekkel randizni.
2012. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
anyám!
2012. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj neki,Csak kemény fiúnak akart látszani. 22/L
2012. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
Szerinted milyen az ha a konditeremben az visszhangzik, hogy szeretlek maszatfalatkám?!
2012. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Hogy a nőknek milyen problémáik vannak... komolyan, nőj fel.
2012. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
22 éves a barátom nem 13.
2012. jan. 27. 16:23
 7/41 pqpqpq ***** válasza:
biztos volt valaki aki bejott neki a kondi terembe ezert muvelte mindezt.titkolta hogy vagy neki.a masik csaj gondolom szebb es okosabb is.teged dobni fog erte :)
2012. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

elég gáz a fiúk körében, ha egy fiú enyeleg a telefonban a barátnőjével, mikor vagy 20 fiú veszi őket körül.

ne akard már beégetni.

szeret téged és ez a legfontosabb

2012. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Nem akart a konditeremben enyelegni veled...

Kor: 23 Nem: De igen!

2012. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Biztos nem akata leégetni magát a havarok elött ,hogy telefonba enyeleg.
2012. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!