Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan butus a párom bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan butus a párom bizonyos témákban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, én a férfi, ő a nő..

Az előbb megkérdeztem tőle, hogy mi az a banánköztársaság, erre rávágta,hogy egy ország (mármint konkrét:)

Aztán mértékegységekhez is teljesen süket.. pl. 1 kg hány g, egy mázsa hány dkg?.., egyenes-fordított arányosság szintén..(3 majom 1 óra alatt 15 banánt eszik meg,akkor 2 majom 10 banánt hány óra alatt...? stb)

Úgy gondolom, ilyen dolgok az általános tájékozottsághoz manapság nagyon hozzátartoznak (főleg, 3x évesen).


Hogy tanítja meg így a majd gyerekünket? A legbosszantóbb az,hogy elmagyaráztam már ezeket türelmesen, de nem lett foganatja :( Mit tudok még tenni? Vagy ezek nem nagy problémák, csak én fújom fel?


2012. jan. 28. 20:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Apám, de irigyellek, hogy nálatok ezek a legnagyobb gondok...
2012. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindenkit az eszéért szeretnek... :D Kérdezd már meg tőle, ha autóversenyben megelőzi a harmadikat, hányadik lesz :D Tuti rávágja majd, hogy második! XD
2012. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj hogyha debil a csaj akkor magyarázd el neki a dolgokat szépen, vagy kezdje újból a sulit a gyerekével.
2012. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

Hallod, nekem diplomám van, de ezekre a kérdésekre mégsem tudok válaszolni így hirtelen. A babánköztársaság rémlik, de nem érdekelnek ezek a dolgok, a tömeg váltószámokat meg sohasem tudtam. Na! De ciki vagyok.

Szerintem ez vagy kamu vagy te vagy a furcsa

2012. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Diplomával h ezeket nem tudod ne dicsekedj. Mennyi idő után derült ez ki?
2012. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Diplomával ezeket nem tudja vki az csak a magyar felsőoktatást minősíti...
2012. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20:29 ezen szakadok!
2012. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem akkor kellet volna gondolnod amikor összeszedted?
2012. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
kilogramm, ugyanúgy, mint a kilométer, azt meg ha nem tudod, hogy az ezer méter... pfff... hol vetted a diplomád? XD
2012. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom te is ott leszel, te is tudsz majd segíteni a háziban a gyereketeknek. :) 30 éves korban pedig már nehezebben tanul mindenki (kivéve az, aki még mindig egyetemen van), mert egyszerűen elszoknak a tanulástól. Ebben szerintem semmi probléma nincs, amíg a boltban például nem verik át. A mértékegységekhez meg javasolnék olyat, hogy a konyhában akassz ki egy kartonlapot, vagy valami ilyesmit, amire rá van írva minden átváltás. Előbb-utóbb megjegyzi. Ha ebből pedig veszekedés lenne, mert hát valljuk be, ott lógna az orra előtt egy tárgy nap, mint nap, ami azt bizonyítja, hogy hülyének nézed, akkor vedd le a táblát és ezeket a problémákat felejtsd el. Lesz nagyobb problémád is, amikor lesz gyereked.
2012. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!