Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan butus a párom bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan butus a párom bizonyos témákban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, én a férfi, ő a nő..

Az előbb megkérdeztem tőle, hogy mi az a banánköztársaság, erre rávágta,hogy egy ország (mármint konkrét:)

Aztán mértékegységekhez is teljesen süket.. pl. 1 kg hány g, egy mázsa hány dkg?.., egyenes-fordított arányosság szintén..(3 majom 1 óra alatt 15 banánt eszik meg,akkor 2 majom 10 banánt hány óra alatt...? stb)

Úgy gondolom, ilyen dolgok az általános tájékozottsághoz manapság nagyon hozzátartoznak (főleg, 3x évesen).


Hogy tanítja meg így a majd gyerekünket? A legbosszantóbb az,hogy elmagyaráztam már ezeket türelmesen, de nem lett foganatja :( Mit tudok még tenni? Vagy ezek nem nagy problémák, csak én fújom fel?


2012. jan. 28. 20:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
70%
Az ilyenek szemetelik be a "diploma" szót. Gondolom nem TTK-n végeztél.
2012. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Több dolgot is tehetsz:

1) A fentiek helyett inkább olyan dolgokat kérdezel tőle, amikre biztosan tud válaszolni (pl: mi történt Magdi anyussal a Barátok köztben, hogy írták ki a sorozatból, stb)

2) Otthagyod - ez is egy opció, ha ugyanis úgy érzed, hogy szellemileg nem ér fel hozzád szíved választottja, akkor hosszabb ideig nem fog működni a kapcsolat. Ugyanis automatikusan le fogod nézni, nem leszel képes egyenrangúként kezelni őt (ha ez a kérdés felvetődött benned, erős a gyanúm, hogy ez már esetleg így is van)...

3) Legközelebb karácsonyra nem parfümöt és ruhát vásárolsz neki ajándékba, hanem pár ismeretterjesztő DVD-t és könyveket :)

4) Lesz**od az egészet, és inkább örülsz annak, amihez meg nagyon jól ért (pl főzés, szex, stb). Ha nincs ilyen, akkor lásd a második pontot... :))

2012. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

20:29: Én inkább azt kérdezném emg tőle, hogy ha egy autóversenyen leelőzi az utolsót, hanyadik lesz...

És figyelném, csodálnám ahogy mozognak a kicsi agytekervényei majd belöki, hogy utolsó előtti. Összepisálnám magam. xDDD



A diplomásnak meg üzenem, tartsa titokban, hogy hol végzett mert szégyent hoz az iskolájára és a tanáraira... A diplomát pedig önéletrajzban inkább mellőzze.


21F

2012. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#13 Az se rossz XD Vagy az a második kérdés kell, hogy legyen, mert az előzőnél rávezeted, hogy a harmadikat megelőzve harmadik, és akkor benyögi, hogy utolsó XDDD
2012. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Charlie30 ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom, hogy ha ez 30 évesen ennyire zavar, akkor később még jobban fog. Engem is zavarna.
2012. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa vagy, és ti is válaszolók többsége...sosem voltam jó matekból, ezeket a feladatokat sem tudnám/tudom megoldani, viszont 2 óra alatt festek neked olyan képet (akár portrét, akár tájképet), hogy megszólal, vagy varrok egy kisestélyit egy este alatt, történelemben )főleg művészettöribe) és irodalomban is nagyon jó vagyok, mindenféle szerénytelenség nélkül (és nincs diplomám). Lehet, hogy ő ebben rossz, mint én, de másban viszont kiemelkedő. Ha szerinted ettől valaki hülye, csak sajnálni tudlak...

25/N

2012. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak aztán ne a kedves barátnőd legyen a következő, aki kitesz ide kérdést, miszerint "olyan butus a barátom bizonyos témákban, mit tegyek?" Nem mindenki mindenből professzor. Lefogadom, hogy van olyan téma, amihez te nem értesz, viszont a barátnőd igen, és ugyan olyan fontos, mint az, hogy mi az a banánköztársaság. Lefogadom, hogy te sem értesz mindenhez. És ha ezeket nem tudja? Összedőlt a világ? Majd te elmagyarázod a gyereknek. Ő meg mondjuk a biológiát vagy a nyelvtant fogja. Azért van egy gyereknek két szülője, hogy EGYÜTT neveljék. Amit az egyik nem tud, azt tudja a másik. És szerintem igen, csak te fújod fel. Arra még nem gondoltál, hogy azért nem jegyezte meg, amit elmagyaráztál, mert nem is érdekli? Meg most komolyan nálad az mérvadó egy kapcsolatban, hogy meg tud e oldani egy akárhányad fokú egyenletet? Ettől még ugyan olyan értékes ember, jó anya és jó feleség lehet, mint egy olyan, aki tudja ezeket. Egyszerűen csak magadnak generálod a problémát.
2012. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Festhetsz te akármilyen képet, és lehetsz jó irodalomból, akkor is átlag alatti az IQ-d, ha ilyen egyszerű dolgokat nem tudsz... Ami nem jelenti azt, hogy hülye vagy!
2012. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
főzni-mosni tud-e? jól szexel? bevállalós? szép-igényes? hűséges? a többi már csak luxus. egy családban elég ha a férfi okos.
2012. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A majmos kérdésnél mi a megfejtés? :D
2012. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!