Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan butus a párom bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan butus a párom bizonyos témákban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, én a férfi, ő a nő..

Az előbb megkérdeztem tőle, hogy mi az a banánköztársaság, erre rávágta,hogy egy ország (mármint konkrét:)

Aztán mértékegységekhez is teljesen süket.. pl. 1 kg hány g, egy mázsa hány dkg?.., egyenes-fordított arányosság szintén..(3 majom 1 óra alatt 15 banánt eszik meg,akkor 2 majom 10 banánt hány óra alatt...? stb)

Úgy gondolom, ilyen dolgok az általános tájékozottsághoz manapság nagyon hozzátartoznak (főleg, 3x évesen).


Hogy tanítja meg így a majd gyerekünket? A legbosszantóbb az,hogy elmagyaráztam már ezeket türelmesen, de nem lett foganatja :( Mit tudok még tenni? Vagy ezek nem nagy problémák, csak én fújom fel?


2012. jan. 28. 20:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

3 majom, 15 banán, akkor az fejenként 5, 1 óra alatt. 1 majom tíz 10 banánt 2 óra alatt enne meg, két majom pedig fele annyi idő alatt, tehát 1 óra szintén.


vagy úgy is lehet gondolkodni, hogy első esetben másfélszer több a majom és a banán is, mint második esetben, tehát ugyanannyi idő kell.


ha egyik módon se tudja valaki kiszámolni, ott már gond van :D

2012. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Annyit azért hozzá tennék, hogy a mázsa az nem egy hivatalos SI mértékegység, azt a parasztok használják leginkább. Szóval kérdező te meg egy büdös nagy paraszt vagy! XD
2012. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

21:40:

Egy csöppet nekem is el kellett gondolkodnom. De igazából két megoldás van :D


Az első amit te mondtál. De te úgy számoltál, hogy a 3 majom összesen evett annyi banánt :D A szöveg simán értelmezhető úgy is, hogy fejenként eszik meg 15 banánt a 3 majom... :D Bár ez utóbbi az egyszerű eset... :D

2012. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!