Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Nagyon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Akit mindennél jobban szeretek. De tegnap elkövettem egy hatalmas hibát.Bulizni voltunk a haverjaimmal ahol a bartánőm barátja is ott volt de a barátnőm nem volt ott mert beteg és sajnos nem tudott eljönni. A barátom pedig elutazott de nem is ez a lényeg. Szóval a buliban mindenki nagyon bepiált és én sajnos nagyon közel kerültem a barátnőm pasijához. Olyan közel h lefeküdtünk.Ezt onnan tudom hogy reggel meztelenül ébredtem mellette. Nem tudom,hogy mit csináljak nagyon szeretem a barátomat és félek,hogy ha elmondanám neki akkor kidobna. És ha elmondanám neki akkor valószínüleg a barátnőm is megtudná de ő meg a legjobb barátnőm és tuti megszakítana velem minden kapcsolatot. De ezt nem szeretném. Nem tudom mit tegyek. Szerintetek mit kéne tennem ?? 14/L
2012. jan. 28. 21:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ez túl szánalmas ahhoz, hogy igaz legyen... :) Kamu a kérdés, igaz?


Ha nem az, akkor igazából nem értem, minek tetted fel. Itt csak egy dolgot kell eldöntened: tudsz a barátod szemébe nézve ugyanúgy jópofizni, mint eddig, tudván, hogy félrek*rtál, ráadásul a legjobb barátnőd pasijával? És szerinted a legjobb barátnőd szemébe tudnál nézni ezek után, amíg nem tudja az igazságot? (más kérdés, hogy valószínűleg utána sem, de legalább a lelkiismereted némiképp megkönnyebbülhet)..


Arról nem beszélve, hogy mi van, ha pont barátnőd pasija fogja felfedni a "kis titkotokat"... és így barátnőd nem tőled tudja meg, hanem a pasijától...


23/F

2012. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
végre egy normális. Hát ő nem fogja elmondani mert ő is mondta nekem,hogy ne mondjuk el senkinek mert ő is szereti a bartánőmet. És mondta h tartsuk titokba de nekem nagyon lelkiismeret furdalásom van
2012. jan. 28. 21:19
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon szeretné, akkor ez még részegen se történt volna meg, képzelem mennyit tudhattok még a szerelemről...
2012. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
rühes ribanc vagy és gratulálok anyádnak is,hogy mekkora egy szart nevelt!!!
2012. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
tudunk a szerelmeről csak ez most igy alakult. ez volt az első pedig már régóta együtt vagyok a barátommal. és amugy meg anyumnak ehhez semmi köze
2012. jan. 28. 21:22
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
mi az,hogy anyádnak semmi köze? 18 éves korodig azt kell csinálnod amit ő mond! én apád helyében úgy pofán vágnálak,hogy bele dagadnál a mentőbe!!!
2012. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is kamunak tűnik. Én csak egyszer voltam annyira részeg, hogy utána nem tudtam visszaemlékezni semmire, de abban az állapotban biztosan nem tudtam volna lefeküdni senkivel. Igaz, hogy én férfi vagyok és valószinűleg föl se állna ilyenkor, de szerintem ez még egy nőnek se menne. Legfeljebb ha megerőszakolják.
2012. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább az iskolával kéne foglalkoznod,azt gondolod élhetsz ugy mint egy 20valahány éves felnőtt nő de elfelejted hogy te még csak 1 gyerek vagy gyerek fejjel,csak a tested változásokon ment át.nagyon megfogod még bánni,hamar egy kiélt nő lesz belőled...de ezt még nem tudod felfogni..
2012. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Lifeishard ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy nem kamu a kérdés, hiszen láttam én már 14 éves csajt nagyon berúgva...

Kedves Kérdező!

Tudod, az a baj, hogy az ilyen MINDIG kiderül, ha valamiről KÉT ember tud, az már csak nehezen nevezhető titoknak.

A másik baj, hogy a legrosszabb, amit ilyenkor tehet az ember fia-lánya, hogy a piára keni az egészet, miközben hangsúlyozza, mennyire szereti a másikat. Hidd el, tudom, hogy baromi nehéz ilyenkor megállni, hogy ne csinálj hülyeséget, mert piásan bizony csak a gőz hajtotta agyad és a forrón lüktető véred van, a szerelmed érzése jócskán háttérbe szorul. Van, akinek alig, van, akinek nagyon. Most legalább megtanultad, Te melyik csoportba tartozol, így azt is, hogy ha szeretsz valakit, megteszed érte és magadért, hogy legközelebb nem rúgsz be.

Mit tegyél? Tudom, hogy fájni fog, de én nem hiszem, hogy el kéne hallgatnod. Mint mondtam, előbb-utóbb úgyis kiderül. Most qrvára fog fájni mindenkinek, mint egy éles szerszám okozta, de nem roncsolt seb, ami azért könnyebben gyógyul. Ha tartogatod, hazugságban tartod a barátnődet és a párodat is, olyan, mintha egy apró, de mocskos tüskével szúrnád meg őket, amit észre sem vesznek, nem fáj, viszont elfertőződik, és mire kiderül, qrva nehezen lehet majd meggyógyítani. Ha ahhoz elég "felnőtt" voltál, hogy berúgj, aztán szexelj, ahhoz is legyél elég felnőtt, hogy vállalod a felelősséget a tetteidért, és viseled a következményeket, felnőtt nő módjára.

26/F

2012. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
ha nem kamu, akkor rohadtul gratulálok, okos ember vagy!
2012. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!