Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon mennyire lehet jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon mennyire lehet jól ismerkedni? 20/l

Figyelt kérdés

Zavar ez a frászbook mánia, de többen is mondták, hogy jól lehet így ismerkedni. Erről mi a tapasztalatotok?

Komoly párkapcsolat kialakulásának mennyi az esélye szerintetek? Vagy csak felszínes kapcsolatok jönnek létre így?

Egyáltalán minek jelölgessek olyanokat (régi osztálytársak) akik nem kerestek 1-2 éve? Most szinte teljesen egyedül vagyok.


Gondoltam megpróbálom végül is nem veszíthetek semmit, de bizonytalan vagyok abban, hogy lenne-e bármi értelme?


2011. jún. 12. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
most regeltél be ?
2011. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Véleményem szerint arra jó, hogy akikkel amúgy is sokat vagy együtt, tartsd a kapcsolatot, de személyes kontakt nélkül, csak puszta betűk, amiket ott egymásnak pötyögtök:)
2011. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha kifejezetten csak párkapcsolatra gondolsz akkor inkább valami társkereső többre mész vele
2011. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
új emberekkel találkozni nem fogsz, de arra tényleg jó hogy régi ismerősökkel újra össze jöjjél , és az újakkal könnyebb az elején.Csak ráírsz az áldozatra hogy szia, és nézd ahogy a varázslat működésbe lép! :D Figy nem veszíthetsz, szóval ne legyél szégyenlős magaddal szemben ilyen téren.
2011. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell. Van akinek sikerült, van akinek nem. Ha nem próblod meg, akkor talán később meg is bánhatod...
2011. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Burny bácsi ***** válasza:
36%
Jelöld be a baltás gyilkost.
2011. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jól lehet ismerkedni, már volt onnan barátnőm, elkezdtünk levelezni aztán találkoztunk beszélgettünk és összejöttünk.

Meg szereztem sok barátot onnan, jó oldal.

21f

2011. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben, regisztráltam. Még az a kérdésem lenne, hogy olyanokat miért jelöljek be akivel úgysem beszélnék vagy akiket csak én kerestem az elmúlt években? Pl. régi osztálytársak.
2011. jún. 12. 23:04
 9/17 anonim ***** válasza:
A facebook nem társkeresésre alkalmas hanem kapcsolatfelvételre. Könnyebb valakire cseten ráírni mint leszólítani az utcán anélkül hogy ne nézne hülyének:)
2011. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pedig a kapcsolatfelvétel nem érdekelne, csak a társkeresés.
2011. jún. 13. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!