Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek vagy ne? Vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek vagy ne? Vagy a másikat válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval, az lenne a problémám, hogy megismertem egy aranyos, jó pofa srácot. Szoktunk facebook-on beszélgetni, illetve egyszer találkoztunk eddig egy fél óra erejéig! Igazából jól elvoltunk, meg elvileg hétvégén is találkozunk. Ismerem látásból régebb óta. Rendes, okos srácnak tűnt. De a napokban megtudtam róla hogy füves! És nagyon nagyon rossz bandában van benne! Nem jár be rendszeresen a fősulira se, illetve munkája sincs. Esténként kocsmázik, illetve keményen tolja a füvet. Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatban? Korban pont hozzám illő lenne, mert 2,5 év van közöttünk a javára! De viszont van egy másik fiú is, akit régebb óta ismerek, és ő vele is nagyon jól elvagyok, csak az a gond hogy itt 11 év van a javára! Viszont ő normális, van munkája, pénz, rendes háttere! Ti mit csinálnátok? Belemennétek a rossz fiúval egy kapcsolatba, vagy az idősebbet választanátok, vagy pedig inkább hagynátok mindkettőt? Létszíves segítsetek, mert teljesen tanácstalan vagyok!


18/L


2012. jan. 30. 20:38
1 2
 11/16 anonim válasza:
te hol élsz mert hogy nem Magyar országon az tutti mert egy bizonyos kor alatt ez valoban igy van 30 év alatiak 70 % élt már vagy elég sürün él külőn féle drogokal
2012. febr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

okoskának aki nem hisz a 70% ime egy link csak hogy tudja nem én találtam ki igy is meg van a 70 % pedig még igy is vannak akik nem valják be


[link]

2012. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tevetke ***** válasza:
Azt írtad Magyarországon, nem volt semmiféle leszűkítés, hogy xy korosztály, ha lett volna, akkor nem írom ezt... -.- Persze arról sem esett szó, hogy a füvezik alatt mit értünk?! Az egyszeri kipróbálás az még ugyebár nem füves...
2012. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Híd el hogy több fogyasztó van mint gondolnád legyen az alkalmi vagy rendszeres fogyasztó de rengetegen vannak csak kívül állónak nem tűnik úgy fel mint aki benne van
2012. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Hello!


A szerelemhez nem értek, csak azért írok ide, mert valami böki a csőröm...

"...megismertem egy aranyos, jó pofa srácot." és az baj, hogy füvezik? Ettől nem fog megváltozni, és jobb mintha minden hétvégén leinná magát a sárga földig... A fűvel nem árt senkinek...


A többi...

Nem hiszem, hogy lenne olyan ember aki még soha nem lógott...

Hidd el ebben az országban nem ő az egyetlen munkanélküli...

Néha elmegy kocsmázni... Te meg néha elmész a barátnőiddel, szórakozni... És?


Viszont a lényeg az, hogy a fű miatt ne kerüljön le a listáról... A következővel az lesz a baj, hogy nem hajtja le a WC ülőkét?

2012. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 tevetke ***** válasza:
Bízzuk már rá, hogy az ő értékrendjébe belefér-e a fű/ füvezés/ füves barát... én ,mint már írtam, nem bonyolódnék bele, de ha neki ez nem probléma, akkor csinálja (gondolom nem véletlen tette fel a kérdést)
2012. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!