Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek erröl? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

megismertem egy lányt,úgy érzem ö az akire mindig is vágytam,nagyon jókat beszélgetünk,jó a harmónia köztünk,

de sajnos ö azt mondja nála nincs vonzalom irántam,barátként tud elképzelni....nem tudom tehetek-e még valamit,meglehet-e még igy is hóditani,kialakulhat-e benne vonzalom késöbbiekben irántam,vagy ha elsöre nem volt meg,akkor már nem is lesz? tanácstalan vagyok,hogy küzdjek-e ,mert ö jól érzi magát velem,de nem tudom késöbb esetleg kialakulhat-e benne is vonzalom,ha több idöt töltenénk eggyütt,jobban megismerne...nálatokez,hogy szokott lenni?



2012. febr. 1. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
ne küzdj érte... csak tönkre teszed a barátságt, amiből később kialakulhatna valami
2012. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Egyet tehetsz: ne add fel. Ne nyomulj, ne zúdítsd rá az érzelmeidet, de legyél nagyon jó barátja, találkozzatok minél többet. Ha ki akar valami alakulni, úgyis ki fog, de ehhez kell, hogy ápoljátok a kapcsolatotokat. Aztán ha ő is kezd úgy érezni, mint te, akkor úgyis nyitni fog, ha nem, akkor hát nem, de legalább szereztél egy jó barátot és tudni fogod, hogy mégsem ő az, akivel leéled az életed.
2012. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,igazából 27évesen most érzem elöször azt,számtalan lány után,hogy ö lenne az akire mindig vártam...remélem ha idövel megismer és megismeri belsömet értékelni fog annyira,hogy talán valamit elkezd ö is érezni
2012. febr. 1. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Második válaszolóval egyet értek. Bár ha magamból indulok ki,én annak a fiúnak mondok ilyeneket,aki tényleg nem érdekel mint pasi,csak esetleg mint barát. Mivel nem ismerem a lányt,nem tudom,h ő mit gondolhat,de ha meg sem próbálsz küzdeni érte,akkor biztos,h veszett az ügyed.
2012. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

hass alkoss gyarapíts!

Mond el neki hogy nem gond ha barátok maradtok, de szeretnél a dugókomája lenni.

2012. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj lehet maradsz a barátja, de abba is gondolj bele mit fogsz érezni akkor, ha lány más pasival ismerkedik esetleg össze jönek? Ha te enyire szeretde nem fogod tudni végignézni tudom mert én is ezt játszottam csak azzal a különbségel, hogy mi jártunk előtte de aztán szétmentünk megbeszéltük maradjunk egyelőre csak barátok, belementem hol ott pontosan tudta, hogy mit érzek iránta és egyszer csak jőt a nagy kés a szívembe azotta nem is jó a visszonyunk mert becsapotnak éreztem magam.
2012. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!