Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok társkeresőt komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok társkeresőt komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ahol nincs tele olyan faszikkal, akik mindenkit csak megd*ni akarnak meg alapvetően azoknak szól, akik párt keresnek.

2012. febr. 1. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire felszínes vagy és csak a külsőt nézed akkor ne csodálkozz, hogy a pasik csak megdugni akarnak!
2012. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö!Hány éves vagy?
2012. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tudomásul kell venni, hogy minden férfi dugni akar, csak valaki ehhez belemegy tartós kapcsolatba is, képes hosszú távon egy nővel lenni.

Rengeteg a forever alone típusú fiú a társkeresőkön, akik hisztérikusan képesek ragaszkodni egy lányhoz, mert annyira magányosak. Követelőzőek, lerázhatatlanok, ha már egyszer randiztál velük, akkor nem tudják elviselni, hogy nemet mondasz később, mert kiderül, hogy nem annyira szuper a srác.

Szóval csak óvatosan, aki normálisnak néz ki a társkeresőn, az sem biztos, hogy az a lelke mélyén.

2012. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tegyél fel magadról egy egyszerű(nem pucsitós, nem csücsöritős és nem cicivillantós) képet, s mindjárt csökken azok száma akik csak megd*gni akarnak.

Am meg én is fent voltam néhány helyen, és nekem csak pozitiv élményeim vannak. Sok rendes férfit ismertem meg, közülük eggyel kerültünk közelebb egymáshoz, bár a szerelem nem jött össze,de azóta is jó barátok vagyunk. :)

Úgyh sztem vágj bele, csak légy óvatos. :)


Randivonal.hu, Talalka.hu, stb

2012. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

parom.hu


Ennél normálisabbat még nem találtam. Egyedül itt nem rohantak le kora huszonéves díszpintyek (35 vagyok).

2012. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Osztom az utolsó hozzászóló véleményét, most találtam én is az oldalt, én is ezt tapasztaltam.
2012. febr. 1. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!