Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz egy kedves, normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz egy kedves, normális, odaadó pasi, agresszív, türelmetlen, kibírhatatlan?

Figyelt kérdés

A párom régebben ilyen volt. Megértő, kedves, kimutatta amit érez, segítőkész volt stb. Minden barátnőm mondta, hogy jól választottam. Ez a helyzet éveken át tartott. Boldog voltam vele. Sosem kért számon, nem vágott a szememre semmit, nem lett ok nélkül idegbeteg, nem változott meg a viselkedése velem szemben egyik pillanatról a másikra a semmiért, flegmává.

Most pedig mindennek az ellenkezőjét tapasztalom.

Kb 3 évig normális volt, utóbbi 1 éveben pedig elviselhetetlen.

2 percet nem tud rám várni, míg kimegyek a házból, ha nem veszem fel a telefont és kb 5 percig nem vagyok elérhető, máris mérgesen szól, hogy minek neked a telefon ha *aszol felvenni. Kb még a wc-re is magammal kellene vinnem a telefont mert pont akkor hív.

Megkérem valamire, megcsinálja, aztán 2 nappal később a szememre veti.

Neki soha nem elég semmi, állandóan csak a kivetnivalókat találja bennem.

Olyan "beceneveket" talál ki nekem amiket utálok, és direkt azt használja, hiába nem hallom meg és nem akarom észrevenni, hogy majd csak leszokik róla, ugyanúgy csinálja.

Pedig változtam, sokat, direkt az ő kedvéért, pozitív irányba!

Közös jövőt tervez velem, gyereket akar, de én egy ilyen embernek nem szülnék gyereket. Aki nem tud felelősségteljesen gondolkozni. (nem arról van szó, hogy elkölti a pénzt h*lyeségekre, de abszolult nem gondol bele semmibe)

Megígéri hogy elvisz egy megbeszélésre, hogy ne bicajjal kelljen mennem reggel -16 fokba 7órakor, hanem bevisz kocsival, erre fél órákat késik, nem tudja felfogni hogy a megbeszélt időpontban nekem ott kell lennem, akkor mondanám azt hogy nem visz el, és megyek máshogy! Később azt is a szememre veti, hogy hát bevittelek. ( 7km-rről van szó) Mindent a szememre vet, minden apróságot, amit értem tesz.

Miért változok meg így valaki?

És mit lehet csinálni, hogy ne ilyen legyen?

Megbeszélni már milliószor próbáltam vele, de nem lehet, olyankor egy szót nem szól.

Már barátnőmnek is sírva mondom el, hogy hogy viselkedik a párom, és hogy egyszerűen lehetetlen velem megbeszélni.

Volt már szakítás is, ezek miatt, később kibékültünk, rizsázni tud, de a konkrét dolgokat akkor is képtelen volt kimondani, azt mondta, hogy majd pár nap múlva megbeszéljük, felhozom a témát,és újra a csend.

Már nemtudom mi tévő legyek.


2012. febr. 1. 11:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat gondolkoztam már azon, hogy így milyen közös jövőnk lenne?

Észrevettem azt is, hogy nem csak velem viselkedik igy, hanem másokkal is.

Pl a testvérével is hasonlón arrogánsan tud beszélni, ha épp olyan kedve van, vagy a kutyáját (akit nagyon szeret, és úgy babusgatja mintha a gyereke lenne) azt is felrúgja, vagy fejen üti, ha felidegesíti.

Meg is ilyedtem, amikor ezeket láttam, mert velem azért nem ilyen durván beszél, mint ahogy a testvérével, vagy egy haverjával..

A saját testvére is azt mondta róla nekem, hogy nem tudja, hogyha én otthagyom, akkor a páromat lesz-e másik nő aki elviseli?

2012. febr. 1. 12:27
 12/23 anonim ***** válasza:
Biztos nem hagynám, hogy idáig fajuljanak a dolgok. Felnőtt emberek vagytok, mi az, hogy nem beszél?? Egy évig. Ilyen nincs, ne hagyd neki. Ültesd le, és mondd el neki, hogy addig innen fel nem álltok amíg nem mondja el, hogy mi a problémája. A kommunikáció mindennek az alapja.
2012. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, mint Te. Így találgatások helyett, mivel őt nem ismerjük elmondom mi lett nálunk. A kezdet természetesen nagyon szép volt, virágok futárral, romantika, gyertya, csoki mindig meglepetésként (noha ezeket el nem várnám) csak ehhez képest ugye elég nagyot fordult a kocka. Egy idő után agresszív lett, féltett mindentől, bekorlátozott,de mégsem foglalkozott velem. Persze nagyon sok szenvedést okozott ezzel, mert nálam még tartott a rózsaszín köd, de lassan úgy bánt velem, mint egy utolsó ronggyal. Ahogy lassan kezdtem érzelmileg függetlenedni, bevallotta, hogy akkoriban nem szeretett ( mi van????) az rendben, hogy lehetnek hullámvölgyek, de azt nem így kéne kezelni, még ha a szerelem kezd is elmúlni. Még tartott a macska-egér játék jó darabig ezek után, aztán elhagytam. Ó,ha tudnám, életem legjobb döntése volt, azóta rengeteg szép dolgot éltem át, pedig azt hittem, hogy ő a nagy szerelem,akire évek múlva is emlékezni fogok,hát nem. Ő azóta is időnként írogat, de hidegen hagy,semmit nem vált márki belőlem, sosem tudom megbocsátani azt, ahogy bánt velem. Hidd el, ez rányomja a bélyeget a kapcsolatra, és ha meg is változik a párod, az csak szakaszos dolog lesz, mert valami itt elromlott. Apró részlet,hogy meg is csalt közben,ez is utólag, mástól derült ki,ő tagadja, reménykedve, hogy valaha visszamegyek, de már ez az információ sem tud feldühíteni,csak ne kelljen hallanom róla, ja igen, sosem gondoltam volna róla,aztán mégis. Szerintem lépj ki ebből, sokkal jobbat kapsz ennél, ne akard megváltoztatni,ne hajtson az, hogy jobbá teszed, nem lesz jobb. Sok sikert!
2012. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy frusztrált szegény valami miatt, ami tudatosan nincs az agyában, és veled kapcsolatos és állandóan foglalkoztatja? Attól néha lehet valakinek furcsa viselkedése.
2012. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8%

Kedves 9 -es. Ne haragudj. T emár ugy látom el játszottad ezt. Te voltál a tökéletes,a szuper a szerető, odafigyelő. Ja és minden pasi,,, maszk mögé bújik, majd több év mulva elő veszi igazi arcát. Légysz ne írkálj ilyeneket ki ,vagy inkább el sem olvasom ezeket. Ennyire buta nem lehet valaki. Nem , neked írom kedves kérdező, ha nem a maszkos nőcskének. Te szálj magadba, beszélgess, ember ő is és te is. Mindenkinek vannak vágyai , érzései, meg éertés kell. Vagy mehetsz a bíróságra és jön a másik és majd , akárhány évesen rá jössz , ekkora barmot, mint én. De akkor már nem te hozzád mennek ,ha nem te kínálkozol, akko rleszel magad szemáben egy szemét, ami csak arra jó. Ez is lehet ön , meg valósítás.

Maszkos hölgy. Te vagy a szuper , a párod a rossz . majd ha .......... . Bosszantó, milyen buták az emberek.

2012. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 bánomisén ***** válasza:
100%

Kedves 15-ös. A véleményemhez nekem is ugyanolyan jogom van, mint bárki másnak, ne akarj engem ebben bekorlátozni, mert az csúnya dolog. Nem neked írtam, tehát nem kell elolvasnod, hiszen nem is neked szól, hanem a kérdezőnek.

Egyébként nem tudom, mi a gondod, meg honnan ismered a magánéletemet, de összekeverhetsz valakivel, mert nekem több éves, kiegyensúlyozott kapcsolatom van a párommal, viszont emberek között élek és látok, hallok. Ne velem kötözködj, ha nem tudsz értelmes reagálást írni a kérdezőnek, nem kell minden kérdéshez valamit írni, ez nem szabály. Azt meg, hogy ilyen sértő stílusban nyilvánulsz meg egy nővel szemben, aki hozzád sem szólt, csak annak tudom elkönyvelni, hogy nem volt gyerekszobád és az utca nevelt fel. Szegénykém, nem lehetett könnyű sorsod. Szép napot! :-)

2012. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Bánomisénnek igaza van! A legtöbb pasi maszkot hord! addig játssza meg a szerető társat, amíg neki érdeke van! Utána meg kimutatja a "foga fehérjét". Kivéve akik gerincesek, nem játsszák meg magukat.
2012. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember szerintem nemtől függetlenül próbálja magát szebbnek, jobbnak beállítani ez nem csak a férfiaknál fordul elő, mi ez a hülyeség, hogy a legtöbb férfi maszkot hord? :D

Azt gondolom, hogy ha így bánik veled a párod, akkor nem szeret...

21 N

2012. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Akkor, mivel én is pasi vagyok. Vannak az alapból hülyék. Elnézést, de így van. Vannak akikből ki lehet hozni a hülyét. Például, az anyós ossza az észt és esze sincs.Kicsi lány , meg fogadja.

Mindig a végeredményt látják a nők, de a folyamatot nem.

Csodálkoznak a nők , amikor kevés vezető lessz belőlük. Érzelmi alapon döntenek. Igen, most ez ezt csinálja, de én mit is tettem. Miért dühös, meg beszélem a dolgokat ,vagy hagyom mérgeződni. Oda figyelek a másikra, vagy csak el várok.

Persze a maszk, az van mindenkin, más együtt élni a mindennapokban, és más járni együtt.

De az biztos, hogy minden kapcsolat alapja, tény feltárás, akkor tudod mi a gond és a válszt.

Amugy meg, egy kapcsolatban nincs konfliktus helyzet ami el tudna mérgesesedni ha meg beszélnék, és megoldást találnak. Két ember kapcsolata. Konfliktus abból van ha at egyik nem kapja meg vagy nem úgy akarja ahogy jó legyen mindenkinek. Ezért szoktak le ülni az értelmes emberek, nő és férfi, ezeket megbeszélve, majd közös nevezőre jutni.Minden alapja a beszéd. Nem a szexhez találták ki a szánkat. Már el nézést.

2012. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Amugy , sok igazság van abban, hogy sok minden az ágyban dől el. Amugy ne is haragudjatok , unok írni, mert mindenki csak hisztizik, de nem gondolkodik.

A biológiánk nem egy, a férj a hím , míg a feleség a nőstény, persz eérzésekkel. A nőstény arra vágyik, hogy gyermeke legyen, a hím, hogy csináljon. Sajnos ez ven ma a szexuális életünkben.. Magyarán mondva , elnézést dugunk egyet, kettőt. Hol van a testi szeretet, szeretkezés?. Mindenkiben meg van az ösztön, hogy szertkezzen, ne csa du .on. A testi érzelmek. Van olyan nő aki olyan, mint egy darab fa, lyukkal. Van a pajzán, van a testi örömöket kedvelő. Hát vegyük már észre. Meg van a kapcsolat. Adrenalin, feronom csúcson. A hím párosodni akar a nősténnyel ösztönösen. Majd siker és kudarc. Továbbiakban inkább feleség , nem érdekli a szex, majd aférj keres másikat, vagy nemkapja meg amit akar és megy tovább. Ösztönösek vagyunk. Na, ezért lessz egy pasi maszk mester, és egy nő is. De, hogyan is kellene, hogy működjön? Hát, tudatosan. Nem csak du..ok egyet ha nem szertkezem. Legyőzve gátlásaim és élek. Ilyen egyszerű. Szóval a te párod valószínű, nem eleget él.Azért dühös.

2012. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!