Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz egy kedves, normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz egy kedves, normális, odaadó pasi, agresszív, türelmetlen, kibírhatatlan?

Figyelt kérdés

A párom régebben ilyen volt. Megértő, kedves, kimutatta amit érez, segítőkész volt stb. Minden barátnőm mondta, hogy jól választottam. Ez a helyzet éveken át tartott. Boldog voltam vele. Sosem kért számon, nem vágott a szememre semmit, nem lett ok nélkül idegbeteg, nem változott meg a viselkedése velem szemben egyik pillanatról a másikra a semmiért, flegmává.

Most pedig mindennek az ellenkezőjét tapasztalom.

Kb 3 évig normális volt, utóbbi 1 éveben pedig elviselhetetlen.

2 percet nem tud rám várni, míg kimegyek a házból, ha nem veszem fel a telefont és kb 5 percig nem vagyok elérhető, máris mérgesen szól, hogy minek neked a telefon ha *aszol felvenni. Kb még a wc-re is magammal kellene vinnem a telefont mert pont akkor hív.

Megkérem valamire, megcsinálja, aztán 2 nappal később a szememre veti.

Neki soha nem elég semmi, állandóan csak a kivetnivalókat találja bennem.

Olyan "beceneveket" talál ki nekem amiket utálok, és direkt azt használja, hiába nem hallom meg és nem akarom észrevenni, hogy majd csak leszokik róla, ugyanúgy csinálja.

Pedig változtam, sokat, direkt az ő kedvéért, pozitív irányba!

Közös jövőt tervez velem, gyereket akar, de én egy ilyen embernek nem szülnék gyereket. Aki nem tud felelősségteljesen gondolkozni. (nem arról van szó, hogy elkölti a pénzt h*lyeségekre, de abszolult nem gondol bele semmibe)

Megígéri hogy elvisz egy megbeszélésre, hogy ne bicajjal kelljen mennem reggel -16 fokba 7órakor, hanem bevisz kocsival, erre fél órákat késik, nem tudja felfogni hogy a megbeszélt időpontban nekem ott kell lennem, akkor mondanám azt hogy nem visz el, és megyek máshogy! Később azt is a szememre veti, hogy hát bevittelek. ( 7km-rről van szó) Mindent a szememre vet, minden apróságot, amit értem tesz.

Miért változok meg így valaki?

És mit lehet csinálni, hogy ne ilyen legyen?

Megbeszélni már milliószor próbáltam vele, de nem lehet, olyankor egy szót nem szól.

Már barátnőmnek is sírva mondom el, hogy hogy viselkedik a párom, és hogy egyszerűen lehetetlen velem megbeszélni.

Volt már szakítás is, ezek miatt, később kibékültünk, rizsázni tud, de a konkrét dolgokat akkor is képtelen volt kimondani, azt mondta, hogy majd pár nap múlva megbeszéljük, felhozom a témát,és újra a csend.

Már nemtudom mi tévő legyek.


2012. febr. 1. 11:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem tetszik neki, hogy a maga képére faragott téged; rájött, hogy ahogy téged elképzelt és te ezért ahogyan megváltoztál, nem jó neki.

De akkor mondaná azt, hogy magad legyél, vagy akkor korrekten vége! De ezzel, hogy k*csög veled, saját magát is leírja.


Szerintem ne nyújtsátok ez, ne tervezzetek tovább, mert ebbe te, meg a majdani közös gyerek is bele fogtok bolondulni.


Nálunk lakott a házban egy totál ilyen felállású család; az anyuka nagyon ingerlékeny, a kisfiú 13 évesen idegbeteg - tőlük zeng a ház: Amikor még együtt volt a család, akkor még rosszabb volt. Olyan ocsmány dolgokat vágtak egymás fejéhez, hogy sose hittem volna, hogy ilyeneket képesek egymás fejéhez vágni szerető emberek!

2012. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Amugy , miért nem dorgáltok meg? Vártam, hogy ilyen , olyan süketelés, miért nincs. Legyetek szivesek legalább igazam van.

Ezt is le kell ülni, meg beszélni?

2012. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Amapola válasza:
Ugyanebben a hajóban vagyok most én is.Én már meguntam tűrni.Inkább maradok egyedül,minthogy olyan valakivel akivel nem érzem jól magam s nyilván Ő sem velem.Most nagyon fájdalmas,de hosszu távon ez az egyetlen jó megoldás.
2012. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!