Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szarul esne?

Figyelt kérdés

Keveset tudunk együtt lenni a a barátnőmmel, de ő mégis bulizni akar menni.Egyik barátnőjének lesz szülinapja, ezért mennek diszkóba.Félek, hogy rá fog hajtani valami faszi.Megbízok benne, meg minden, csak attól félek, hogy ez a kihűlés jele.

17/f 4 hónapos kapcsolat


2012. febr. 1. 17:21
1 2
 11/17 tetro ***** válasza:
szerintem fel kell nőnöd
2012. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

attól h 17 vagyok nem vagyok kisgyerek.és tudom h a kapcsolat alapja a bizalom.

de ettől függetlenül én sosem mentem el a 4 hónap alatt nélküle bulizni.

2012. febr. 1. 17:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te is?
2012. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem hívott el még
2012. febr. 1. 17:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem is fog elhívni, akkor kezdhetsz aggódni.
2012. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 tetro ***** válasza:

az hogy te mit tettél, vagy mit nem, annak semmi köze a hozzáállásodon. féltékeny vagy, és azt hiszed egy kapcsolat birtoklást jelent.

ha bíznál a barátnődben nem félnél attól, hogy ráhajt egy faszi. mert rá fognak hajtani, mindig, minden barátnődre. ettől nem tudod megóvni, de nem is dolgod, mert nem tulajdonod, és majd ő meg hozza a saját döntéseit.

ha meg idióta módon jeleket próbálsz felfedezni olyan cselekmények között, amik nem kollerálnak egymással, azzal hamarabb csinálod ki a kapcsolatot, mint észbe kapnál. majd akkor lesz kihűlés.

2012. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. febr. 1. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!