Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy megcsalt és valami nem stimmel? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny típus soha nem is voltam,de valamiért úgy érzem hogy megcsalt egyszerűen érzem a zsigereimbe hogy valami nem frankó körülötte,érzem mintha bűntudata lenne..nem tudom elmondani ezt az érzést,nem féltékenység,semmi ilyenről nincs szó,egyszerűen érzem.mindig ráérzünk egymás bajára és ha valami van,már már egymás lelkébe tudunk olvasni.érzem hogy valami nem frankó és valamit titkol előlem..
2012. febr. 1. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetnek olyan jelek, amiket csak tudat alatt érzékelsz. Amikor a férjemnek nője volt, akkor én érzékeltem ezeket a jeleket, de nem akartam tudomást venni róluk, csak utólag tudatosult és állt össze a kép.
2012. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma 18:10


nincs olyan kézzel fogható jel,egyszerűen érzem hogy valami nem f.asza,voltak apró jelek,amik persze nem feltétlenül azok amik,de anélkül is volt már korábban ilyen érzésem és amikor jöttek nem egyértelmű jelek akkor még jobban megerősödött bennem..lehet hogy csak paranoiás vagyok nem tudom

2012. febr. 1. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az efféle megérzésekre hallgatni érdemes. ne hisztit csapj, hanem figyelj jobban. keresd a jeleket. ha valami van, rájössz.

èn is a megérzésemre hallgattam, nem akartam hinni magamnak, de aztán rájöttem, hogy igazam volt. röpült a khöcsög.

2012. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fantáziálás helyett érdemesebb lenne egyenesen megkérdezni. Nem azt,hogy megcsalsz-e? Csak annyit,hogy úgy érzem,megváltoztál.mi ennek az oka? Akkor már többet fogsz tudni.

Egy párkapcsolatban a legfontosabb a kommunikáció. Akkor,amikor a probléma felmerül. Ha ez nincs,akkor könnyen lehet szakítás.

2012. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megcsalást úgyse vallja be. A férjem még akkor sem akarta bevallani, amikor a bizonyítékot eléraktam.
2012. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 18:29


a megkérdezés már megtörtént és itt jött a lényeg amire még jobban felfigyeltem és azt mondta hogy TÖBB lelki gondja össze jött.amiről nem hajlandó beszélni.mindig kérdezem hogy mi baja van,mert egyből észre veszem és az volt a válasza nem kell mindenről tudnom és nem fog mindenért nyavajogni.a lényeg amire felfigyeltem hogy több lelki okot mondott.mi lehet az a lelki ok amit nem mer vagy tud elmondani?plusz az ominózus megkérdezés után azt mondta hogy jobb lesz ha nem keressük egymást pár napig,na itt kezdem el érezni hogy valami nagyon nincs rendben..

2012. febr. 1. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!