Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilépnétek ti is ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépnétek ti is ebből a kapcsolatból, de hogyan?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a 2. barátom,akivel együtt vagyok most 8 hónapja. Nagyon ragaszkodó tipus vagyok,nehezen engedek el embereket,inkább szenvedek. A barátommal az utóbbi időben megváltozott minden. Gyakran kiabál velem, de a következő pillanatban meg,mit vegyek,mit kérsz,igy-úgy szeretlek. A szexben is érzem problémáink vannak, közös hétvégén 1x voltunk együtt,ez nem jellemző. Szex után semmi odabújás, mégha kérem se, átkarolni se képes, ha alszunk. De emellett tudom,hogy szeret,jó perceiben bármit megtesz értem,csak hamar robban. Most érzem úgy fiatal vagyok,nem vagyok erre rászorulva,hogy igy bánjanak velem, főleg ha lenne olyan,aki aranytálcán hordana. Mi lenne a jó? Párom is érzi, valami gond van. Szakitani nem akar ő sem,csak érzi. Az 1-2 hetes szünet jó megoldás lehet?
2009. máj. 31. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán én is valami hasonló helyzetben voltam,csak én több szeretetre vágytam volna..megprobáltuk a szünetet..semmit nem ért,nem változott semmi.Aztán végülis a szakítás mellett döntöttünk mindketten.Nem volt könnyű,de talán igy jobb lesz mindenkinek.Igazad van hogy fiatal vagy még,használd ki,jön a nyár,bulizz,pasizz:) sok sikert! 18/L
2009. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Szerintem ez a legegyszerűbb. Ha szereted. Szünet csak elrontja...
2009. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyakran kiabál veled nyolc hónap után? És még jártok?

Nem tudom elképzelni se, hogy akár egy hangos szót szóljak a barátnőmnek.


Szerintem még azelőtt dobd ki, hogy meg is ütne. Ha szeretne átölelne. Ez nekem innen úgy tűnik, mint egy érzelmi zsarolás.

2009. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A szakítás erre a legjobb megoldás.Bár fájdalmas,ezt aláírom,de ezen már a szünet nem segít.Írd majd meg,hogy döntöttél.

2009. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyakran kiabál,mert amit ő kitalál, annak abban a percben úgy kell lennie,ha épp pihenünk,felugrik,nézzünk be a városba, felpattan,be a kocsiba,arra nem gondol,nő vagyok,valahogy ki kell néznem,mikor az ágyból kiszállok.Ezt a készülődési időt is leredukáltam már 2-3 percre,mégis dudál,kiabál,ő itthagy,ha nem megyek. Vannak ilyen dolgai.Nagyon eltávolodtunk, a kérdés kiirása óta főleg. Látom nem érdekli már semmi,azt mondja nincs más, de nem is mondja,hogy szeret, úgy érzem sajnálatból van velem,mert érettségizek. Tudom,elhagyni lenne a legjobb,de úgy érzem,azt nem birnám ki, egy városban vele, látnám mindig,főleg mikor már mással van. A szünetet ő is javasolta,de nem tartja be,keres.
2009. jún. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!