Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már olyan okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan okos, intelligens, jó tanuló, sikeres pasival, aki emellett jó fej volt, és nem egy stréber?

Figyelt kérdés
mert én ilyen pasit szeretnék, de amelyik okos az szinte mindig egy szürke stréber ,aki meg "jó fej" vagy legalábbis oda mer menni egy lányhoz,az mind hülye mint a s**ggm...-.-

2012. febr. 2. 16:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A barátom :)

A kvantum optika a szakterülete, de egy nagyon romantikus, kedves, udvarias, becsületes pasi. Ezenkívül megkapóan magabiztos, jóképű és jó humorú.

Plusz teljesen odáig van értem, szal :) Már egy éve vagyunk együtt.

Amúgy én sem hittem benne, hogy léteznek ilyenek, amíg nem találkoztunk, és nem hívott el randizni.

2012. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

16:41! Hol ismertél meg ilyen pasit? Gondolom már foglalt? Vagy pont veled jött össze?

de hol lehet ilyen pasit találni?

2012. febr. 2. 17:03
 13/23 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi vagyok. Csak az a gond, hogy engem/minket ugyanúgy kategorizálnak az emberek, mint mondjuk egy szép lányt, hogy a szép lány biztosan beképzelt pics@, aki csak pénzes, Audis, kopasz, kigyúrt állatokra vágyik a diszkóban.


Tisztában vagyok a képességeimmel, magabiztos vagyok, habár nem hangoztatom az eredményeimet. De végül mégis én leszek a beképzelt, nagyképű f@sz.

2012. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy persze úgy kategorizálnak, hogy vennék a fáradtságot, hogy mélyebben megismerjenek minket. Ahogy a szép lányoknál pl.
2012. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kedves 71%-os!


Te ugyanaz vagy, aki a "Létezik még ilyen pasi?" kérdéshez is válaszolt?

Sajnos igaz, amiket írtál...

2012. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyetemen akadnak ilyenek.
2012. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy sikeres? :D


Szín ötös? Diákolimpiákat nyer? Neki van a legnagyobb képernyős vacak a zsebében? vagy sikeresen tol egy liter hajzselét a fejére?


Nagyon nem mindegy mibe méred a "sikert".

Ebben a korban, szerintem az a legnagyobb dolog, ha az ember sikeresnek tudja magát értékelni, és megfelel a saját elvárásainak. Neked ahogy nézem, egy tökéletes pasi kéne az önértékelésednek. Aztán mi van akkor, ha a barátod nem a legérdekesebb ember a Földön? Te csak olyat tudsz szeretni? Esetleg te vagy olyan marhára tökéletes?


Persze, amúgy jogos elvárások... csak némi tiszteletet kérlek, ne legyél már ennyire kiábrándult!


Egyébként jó tanuló vagyok, de ettől még nem unalmas. Híresen buta vicceim vannak :D


17/f

2012. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Te ugyanaz vagy, aki a "Létezik még ilyen pasi?" kérdéshez is válaszolt?"


Nem, és a kérdést sem találtam meg, be tudnád linkelni?

2012. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Igen találkoztam,és megváltozott.Szerettem,de annyira elszállt magától,hogy a humora sem a legjobb.És még hangoztatta nekem hogy én nem vagyok 100-as,okos stb..ő meg olyan okos,egyetmista,tökéletesnek érezte magát,hogy én szerinte nem is érném el az ő szintjét.Jófej,voltak témái,de nagyon rossz tapasztalatom volt emiatt.Ja és nagyon mulya volt.De nem jelenti azt hogy a többi is ilyen.Szerintem ha valaki okos,elég okosnak kell lenni is ahhoz,hogy ne mínősítse el se magát se társait.De biztos találsz,ne félj.Próbálj meg barátkozni velük,hátha lehet több is,nem biztos hogy a stréber meg a jófej annyira rossz lenne.Majd megtalálod egyikükben egy szép tulajdonságát,amiért megszereted.

20/L

2012. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én találkoztam ilyennel. Azt hiszem az vitathatatlan, hogy a srác egy zseni, 25 éves,de mindig is tipikus színötös, egyetemen is (pedig műszaki pályán ez ugye elég ritka...), és már évek óta külföldi konferenciákra jár előadni, a Tudományos Akadémián dolgozik...szóval... okos :D

Aztán megismerkedtünk, érdeklődtem a szakterülete iránt, és elhívott a munkahelyére, aztán ott beszélgettünk néhány órát.

És elég fura, mert ismeretlen emberek iránt nem szoktam ilyen erősen vonzalmat érezni, de egyből oda lettem érte... meg úgy láttam, hogy ő is értem, de fura volt, mert nem próbálkozott sehogy, gondoltam félreértettem talán... Aztán felhívott, hogy mennyire tetszem neki, másra se tud gondolni, de van barátnője, így sajnos semmi nem lehet.

Eltelt pár hét, megint felhívott, hogy szakított a lánnyal, mert én kellek neki.

Mi így ismerkedtünk meg...

és egyébként egy rendkívül humoros srác, az a típus, akinek szerintem bárki szívesen van a társaságában, nagyon kedves, figyelmes, odaadó... szóval nem függ ez össze azzal, hogy ki milyen okos.

2012. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!