Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny típus vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny típus vagyok és folyton rosszul érzem magam! Mit tegyek hogy enyhüljön a fájdalom?

Figyelt kérdés
8hónapja vagyok a bnőmmel együtt nem megyünk sehova soha!maximum rokonokhoz vagy én elmegyek ritkán focizni,vagy együtt valamerre!külön utakat nem csinálunk!nemrég elment egy ismerősével körmös vizsgára ő volt akinek megcsinálták a körmeit 7órát töltött elvileg vizsgán meg várni kellett stb.. én nem tűröm el ha úgy érzem átvernek,mindenbe a rosszat látom,és erős fájdalmakat érzek a hasamba mint amikor szakítunk valakivel és összeszorul a hasunk! ezt érzem egész nap.most volt itt kidobtam mert nagyon hamar ideges lettem rá(az a kép volt elöttem amikor régen is hazudott)! amúgy ő a 2. barátnőm(szép pár vagyunk)nem nagyképűség! szóval minden megvan normális szép emberekről van szó de én ilyen kisajátítós típus vagyok!régebben sok mindenbe átvert amik szintén borzasztóan fájtak,emiatt nem tudok bízni benne! sok lányt megkaphatnék de nem vagyok az a fajta.inkább vele vagyok mert attól félek hogy mi lenne nélküle?szükségem van egy társra!mit tegyek hogy eza fájdalom szűnjön?és hogy a fényesebb oldalt is lássam? Amíg ő boldogan elvan én csak őrlődőm.amit ő kér azt nagyjából betartom(pl teremfocira nem engedett el ,mert tuti sok csaj rámmászik stb,nem mentem el)Hogyan csapjak oda az asztalra hogy rájöjjön hogy nekem mennyire fájnak a dolgok?!mit tehetnék hogy neki is fájjon valami?melletem amúgy mindent már máshogy lát:nem könnyűvérű,nincs cigi pia bulik semmi se ami rossz!légyszives segítsetek főként lányok!! 21/F
2012. febr. 3. 15:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ő azért csalt meg mert azt hitte hogy te megcsaltad! bevette a fejébe én is ilyen vagyok,és lehet kész lennék félrelépni!nem azért mert vágyom rá csak hogy visszaadjam azt amit meg se csinált! borzalmas ám így ilyen felfogással élni a napjaidat..
2012. febr. 3. 17:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor egy darabig legyél egyedül, amíg megnyugszol.

Mert ha nem nyugszol meg, akkor soha az életben nem marad melletted senki.

2012. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!