Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de még előttem lecsapott rá egy másik fiú és ez engem nagyon idegesít és szeretném megtorpedózni a "kapcsolatukat". Még csak 1-2 napja járnak, tehát talán még sikerülhet is, csak nem tudom, hogy hogyan tegyem. Az lenne a legjobb, ha fiú szakítana a lánnyal, mert akkor tudnám vigasztalni a lányt. Viszont a srác tuti, hogy nem fog önszántából szakítani vele, ezért valahogyan rá kellene bírnom. Én erre két dolgot tudok: 1. lefizetem, ő szakít vele és eltűnik a balfenéken. 2.Drasztikusabb módszer, arra az esetre, ha az első nem válna be: először csak megfenyegetem, hogy egészségesebb lenne neki, ha szakítana vele, ha ez nem jön be, akkor vannak erre a feladatra ismerőseim, akik szívesen jobb belátásra bírják, mondjuk a sötétben hazafele vagy iskola után. Tudom, hogy most sokan oltani fogtok, de talán át lehet érezni az én helyzetemet is, nagyon rosszul esett nekem, hogy ők összejöttek. Én nagyon örülnék, ha az első módszerrel meg lehetne oldani a dolgot és nem kéne a másodikhoz folyamodni. Vagy ha esetleg ti tudtok harmadik megoldást, akkor szívesen veszem.
2011. nov. 3. 16:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát haver te beteg vagy. Orvos látott már?
2011. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Bakker, még egy ilyen szociopata állatot... Hagyd őket békén, és lődd magad a Dunába!
2011. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

hát még szerencse h nem veled jött össze. elképesztő önző vagy. csak azzal törődsz h neked ez rosszul esik. de lehet h a másik csávónak meg a csajnak is rosszul fog esni ha szakítanak. és szted a csávó nem mondaná el h te megfenyegeted v lefizeted? dehogynem. a csaj meg fog utálni. lényegében saját magad alatt vágod el így a fát....

hülyegyerek.

2011. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Keress egy másik nőt. Van választék bőven.
2011. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Hülye! Menj oda a kiszemelt csajhoz és smárold le. Lehetőleg akkor amikor a pasija bejön és szakítani fog vele.
2011. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De ha lesmárolom a pasija előtt, akkor lehet, hogy szakítanak, viszont hogy a lány megutál egy életre, az tuti.
2011. nov. 3. 16:40
 7/28 anonim ***** válasza:
Egy biztos ezek rossz módszerek.
2011. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Akkor smárold le a pasiját.
2011. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Akkor ajánlj valami jobbat! Én sem szívesen tenném ezeket, de ha muszáj, akkor muszáj!
2011. nov. 3. 16:42
 10/28 anonim ***** válasza:
De miért muszáj?
2011. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!