Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi számít:külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi számít:külső vagy belső?

Figyelt kérdés
Komolyan.Kezd a nulla felé redukálódni az önbizalmam.Nem vagyok jóképű,ezt elősegíti,hogy nem is vagyok túl jó alkatú.Nevezzük az átlagos és mackós közti átmenetnek.5-(7kg plusz)Az utolsó kapcsolatom 2éve volt,és a vicc,hogy 22éves vagyok....:(
2012. febr. 4. 09:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%

A csúnya nálam az igénytelennél kezdődik, szóval, gusztustalanul öltözködik, nem fürdik, a fogai sárgák, romlottak, büdös a szája, és elhízott. De ezek ellen lehet tenni, nem kell a sírás, mert senkit sem hat meg. Csúnyából mindig lehet átlagost faragni, mindenki maga alakítja a sorsát.

26N

2012. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát én speciel annyit tudok elérni, h nem lesz rosszul mindenki, ha csak rám néz. De a nőket így is taszítja a külsőm.
2012. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

En nem tudom, h a tobbi lany, h van vele, de kulso alapjan nem szoktam elitelni senkit sem, majd ha megismertem, akkor mondok rola velemenyt, jo azert a kulso is szamit, mert nyilvan 1 csovessel nem akarok osszejonni, de ha igenyes vagy, es mondjuk nem 100as az alakod, de viszont iszonyat jofej vagy, akkor az egesz nem szamit:)

17L

2012. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én nem a szépségemről vagyok híres de márkásan,divatosan öltözködöm,igényes,kulturált vagyok...

A belsőm nagyon vicces,jófej,kedves,szerethető


Összejöttem már több csajszival is úgy,hogy a belsőm fogta meg őket igazán,a külső is számított,nem vagyok annyira rossz de a jótól is azért messze vagyok :))


Szóval lehetséges de tudod több olyan nővel voltam aki belehaparodott a belsőmbe a kisugárzásomba,majd szakított velem 2-3 hóna múlva mert talált egy macsósabb,kigyúrtabb fazont :((


Szóval számít a belső de a külső jobban gerjeszti a csajokat ismerkedésnél :((


21/F

2012. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!