Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi számít:külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi számít:külső vagy belső?

Figyelt kérdés
Komolyan.Kezd a nulla felé redukálódni az önbizalmam.Nem vagyok jóképű,ezt elősegíti,hogy nem is vagyok túl jó alkatú.Nevezzük az átlagos és mackós közti átmenetnek.5-(7kg plusz)Az utolsó kapcsolatom 2éve volt,és a vicc,hogy 22éves vagyok....:(
2012. febr. 4. 09:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
hát én úgy vagyok ezzel,hogy egy olyannal aki külsőre nem tetszik de belsöre a legaranyosabb még akkor se jönnék összevele.
2012. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Az a gáz,hogy szerintem is inkább a külső számít nekik.Ha nem tetszik nekik a partner jelölt,akkor abból semmi sem lesz.
2012. febr. 4. 09:57
 13/24 anonim ***** válasza:

"Én nem hinném, hogy sok lány éveket lehúzna olyan férfi mellett, aki jól néz ki ugyan, de nagyon rosszul bánik velük, azaz nincs sok szimpatikus, tisztelendő belső tulajdonsága."

Én több ilyen lányt is ismerek. Olyat viszont nem, aki olyan férfival lenne együtt, aki nem tetszik neki külsőre.

2012. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ugyanúgy számít a külső, mint a lányoknak. Aztán az már emberenként eltér, hogy kinek mennyire... Nem szabad általánosítani.
2012. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos kezdetnek leírnám,hogy egyik barátnőm összejött egy mackós alkatú gyerekkel van rajta fölösleg de tényleg olyan kis aranyos mackó alkat! Még nekem is bejön. De ott van például Gesztesi Károly most jó én fiatal vagyok és speciel vékony alkatú,de ha idősebb lennék nekem tuti bejönne,mert olyan nem tudom meg fog. Vagy nem tudom mi a színész a neve Férjek gyöngyében,Randiguruban, és a Férj és férj-ben játszó ducibb hapsi is aranyos. A titok nyitja a világfájdalmú fej eltűntetése, és ha nem vagy jó képű legalább legyél erős jellem jó humorral. mert igen is számít a belső.

Másodszor minden rosszból ki lehet hozni valami jót! Szóval van rajtad 5-7 kg plusz. Akkor ne a gép előtt ülj hanem mozogj, aztán gyúrj is,semmi sem lehetetlen. Egy jó fazonú haj és meg is vagy. Nem siránkozni kell hanem tenni valamit, és ha a tettek után se jön össze akkor csak várni kell és addig is nem sajnáltatni magad, nyitott legyél ilyenek.

17 / L

2012. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát először mindenki a külsőt nézi meg úgyis. Hiába mondjuk lányok hogy nem az a fontos. Az is fontos. De mondjuk ha meglátok egy helyes srácot és elkezdünk ismerkedni és kiderül, hogy egy utolsó idióta akkor inkább nem állok össze vele. De a másik eset is ha megismerek egy kevésbé helyes srácot, de van valami ami megfog benne a magabiztossága, a kiállása a kisugárzása, mosolya, mellette kedves, aranyos vicces és jófej akkor mindjárt ő lesz a legjobb pasi. Ezért fogadd el magad, érezd magad jól a bőrödben, mosolyogj sokat, ezek nagyon sokat számítanak. Esetleg ha nem vagy megelégedve magaddal akkor kezdj el sportolni, de ha találsz egy normális lányt akkor nem fogja az a plusz pár kg érdekelni.


Jaj és még egy dolog ha normális lányokkal akarsz ismerkedni, azt ne diszkóban, és plázákban csináld. Inkább járj könyvtárba, kávézókba. Remélem segítettem.

2012. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Még azt elfelejtettem ahogy egyik válaszoló írta ha arról van szó,hogy egy nő nem túl csinos,dekoratív csúnyácska és ő nem talál magának valakit..hát az megesik vagy mi??

Nektek is számít a külső mert ha nem számítana akkor barátom már rég összeszedtél volna vmi ritka randa fehérnépet már bocsánat. pedig belsőre lehet,hogy egy tündér.

15-ös voltam..

2012. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
10:33 Egy nő akkor is találhat magának pasit, ha tényleg igazi bányarém, csak akkor ne legyen válogatós. Fordítva viszont nem így van: ha egy férfi nagyon csúnya, akkor egyedül marad egész életében.
2012. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hülyeség! A pasi is találhat magának ha csúnya csak ő se legyen válogatós.
2012. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, h nem találhat akkor se.
2012. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!