Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire igaz a mondás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz a mondás, ha valaki egyszer félrelép, megteszi másodszor is? Tapasztalatok? 22/L

Figyelt kérdés
Arra gondolok pontosan, hogy ha már egyszer megcsalt a barátom, akkor valószínű, hogy megint megteszi? Ja és nem kérek olyan válaszokat hogy ,,én biztos nem békültem volna ki vele" stb. Egyébként jól megvagyunk nagyon, az részéről egy baki volt, de én mégis félek.
2009. jún. 1. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy megteszi még egyszer, vagy nem. én egyszer félreléptem, kiderült. nagyon sanszos volt, hogy elvesztek mindent, amiről addig könnyelműen azt gondoltam, hogy úgysem veszthetem el. megbántam, nagyon nehezen, de mellettem maradt a párom, nekem pedig eszem ágában sincs ezt újra megkockáztatni. szóval, esetemben nem áll meg ez a mondás.
2009. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem sok mindentől függ, hogy mit várhatsz a jövőben. Mikor és miért történt a baki /összevesztetek, már ideje rosszul mentek a dolgok, ismerte-e a lányt, régóta vonzódott hozzá, a lány keresi, kereste-e azóta, stb../ Ezt igazán csak és kizárólag Te tudod felmérni.

Én 2 évvel ezelőtt nyáron kerültem közel valakihez, akit régebb óta ismertem már és mindig is éreztük, hogy van valami a levegőben,mikor együtt vagyunk. A párommal épp nem éltünk túl jó napokat,elegem volt mindenből. A másik srác a párom szöges ellentéte mindenben és ez ott és akkor nagyon is vonzott.Csak csók és pár ölelés történt a másikkal, mégis sokat segített abban,hogy rájöjjek; sok gondunk van, de együtt képesek leszünk megoldani mindent. Soha többé nem tenném meg, mert szeretem. Megváltoztatni sajnos nem tudom, de mindig a szemem előtt lesz intő példaként, ha véletlenül ismét el akarnék csábulni :)

22/L

2009. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

minden kapcsolat alapja a bizalom, amikor összejövök egy lánnyal teljes bizalmamat élvezni, ha megcsal, a bizalmam elveszíti, nincs a kapcsolatnak alapja mert akkor mindíg aztgondolnám h elmegy bulizni biztos összejön 1 sráccal...szóval ha 1x félrelép akkor viszlát, és nemérdekel mennyire szeretem mert inkább az eszemre hallgatok ismerek olyan srácot aki visszafogadta a nőjét...azóta is hülyéneknézem h valakinek ennyire kelljen a pina... szóval én nemtudnék megbízni vagyis nincs értelme urja visszafogadni


17f

2009. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer csaltak meg, és szakítottam. Pontosabban kétszer ugyanaz az ember, csak egyszerre derült ki. Azóta volt másik párja, azt is megcsalta, és az előttem levőt is. Máshol is azt tapasztalom, hogy aki ilyen fajta, az megteszi. Lehet, hogy minden kapcsolatban csak egyszer, de lehet hogy többször is. Ettől függetlenül lehet, hogy megbánja, mégis hajtja a vére, vagy a piára fogják...
2009. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok; a srác a mai napig keres, csörget, sms-t ír és közösségi oldalakon minden visszautasítás ellenére jelöl. Nem válaszolok neki, letiltottam a számát, figyelembe sem veszem.
2009. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom én azt tapasztaltam, hogy aki megteszi egyszer és megbocsátanak neki, az meg fogja máskor is mert tudja, hogy a párja annyira szereti, hogy elnézi neki. Persze mindenki fogadkozik, hogy soha többé nem tesz ilyet, egy ideig bírja is aztán ha megint olyan helyzetbe kerül megteszi.

Mikor engem megcsaltak borzasztó volt és akármennyire is szerettem szakítottam vele, nem bírtam elviselni. Soha nem tudnám senkinek megbocsátani.

De remélem ez nálatok nem történik meg még egyszer. :-)

Sok szerencsét!

2009. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer elcsábultam, vonzott az újdonság, pedig nagyon szerelmes belém a párom, csók volt és ölelés, nem történt más, mert egyszer csak feltettem magamban a kérdést, mit keresek én más karjaiban egyáltalán, miért jó ez nekem, miért van erre szükségem, hiszen imádnak. És akkor ott összekaptam magam, megmondtam neki, hogy nem tudom megtenni, és eljöttem. Az a srác úgy búcsúzott tőlem, hogy maradjak meg ilyennek, megérdemlem a párom szeretetét. És elmondtam a páromnak is, megbocsájtotta, sírva mondta el, hogy mennyire megalázó ez neki, de ő még ezt is megbocsájtja, mert annyira szeret. És igen azóta nekem is ez a figyelmeztető példa, hogy soha többé ne forduljon elő ilyesmi, mert akkor a legtöbbet jelentő és legszebb szerelmet veszíthetem el. Úgy hogy nem érdemes...addig semmiképp, míg szeretitek egymást.
2009. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!