Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTENÉTEK RAJTAM?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon zárkózott vagyok. Eddig az nem is foglalkoztatott ,hogy úgy ment el fiatalságom java,hogy nincs mire emlékeznem .

Nem tudok sztorizni , nincsenek élményeim, nem jártam el éveken keresztül egy hétvégén sem sehova.Randizni sohasem voltam ÍGY NEM VOLT EGY BARÁTNŐM SEM,elfojtottam magamban azt hogy szükségem lehet valakire.

Megtettem mindent , hogy ne legyek szerelmes!!!!

Illetve azt hogy szükségem van kalandokra ,élményekre és bulikra.

Nem éltem egy átlagos fiatal életét.

Mindig találtam magamnak magyarázatot ,hogy nincs szükségem ezekre.Nemegyszer pl. hogy természetem túl nyers , durva vagy táncolni nem tudok , nem vagyok közösségi ember stb. miközben a munkatársaim , cimboráim ezt próbálták cáfolni. A munka után és a fősulin is rendszeresen hívtak szórakozni de mindig találtam magyarázatot amiért nem tartottam velük.

Az évek pedig repültek.

Valami azonban történt velem az utóbbi hetekben .

RÁDÖBBENTEM EZEN MÁR NEM VÁLTOZTATHATOK ÉS MAKACSSÁGBÓL ÓRIÁSIT HIBÁZTAM.Éveket elpazaroltam!!!

Látom őket amint lassan megtalálják magukat. Rálelnek társra és lenyugodnak.


Mit tegyek hogy nekem is jusson valami kicsike jó?

Hogyan oldjam fel zárkózottságomat?


A VÁLASZOKAT VÁRJA EGY 30 ÉV KÖRÜLI LÚZER FFI.


2012. febr. 6. 15:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerencsétlenséged és betűid mérete egyenesen arányos ugyebár?
2012. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ne írkálj nagybetűvel kérlek. Kösz.

"A VÁLASZOKAT VÁRJA EGY 30 ÉV KÖRÜLI LÚZER FFI.": erre azt tudom írni, hogy amíg ezen a mentalitáson nem változtatsz, sosem lesz senkid. A lányok,nők,csajok rendelkeznek egy további érzékkel, amivel mi nem. Megérzik, ha valakinek az önbecsülése, önbizalma a béka seggénél 1000 kilométerrel lejjebb található. Ha abbahagyod az önszapulást és önsajnálatot, akkor végre találsz magadnak egy párt. Ne azt keresd magadban amire nem vagy képes, hanem amit meg tudsz csinálni. Legyél férfi.


Ezt tudtam tanácsolni:

Üdv, egykor hasonló cipőben járó társad.

2012. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen, sok előnye van annak, ha valakiben van egy kis empátia... Bár a melankolikus természetem eddig nem sokszor volt segítségemre. Én is elég zárkózott vagyok, de talán nem annyira, mint Te voltál. Szívesen amúgy :) (mi a vallásod? Persze ha nem akarod, akkor ne válaszold meg. Ha keresztény vagy, akkor szerintem érdemes lenne benézned a FÉK egyik pénteki alkalmára, én is ott szoktam lenni általában. Keress rá a google-ben: Fiatalok az Élet Küszöbén)
2012. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
ja, az a 17/f voltam újra.
2012. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Még annyit írnék, hogy próbáld megtalálni miért ilyen alacsony az önbecsülésed, milyen súlyos pszihés problémával küszködsz. Ja és írj egy listát azokról a dolgokról, amiben jónak érzed magad és dolgokról amit szeretsz. Ha már egy dolog is akad a listán, abból kiindulhatsz és elkezdhetsz élni.
2012. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mire volt jó minedent megtenni annak érdekében, hogy ne legyél szerelmes? Ha kedveltek/nek a munkatársaid, miért mondtál folyton nemet? Hát így jártál. Az összes elmaradt élme'nyt úgysem fogod bepótolni soha. Szóval magadra vess. ÉS ne a gép előtt ülj, hanem járj el.
2012. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ok. Caps l. kikapcsolva.

Nem magam sajnálom hanem azt a sok évet és elszalasztott lehetőséget. Ezenkívül bosszús vagyok magamra ezért.

2012. febr. 6. 16:11
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem először is kezdj el kicsit foglalkozni magaddal,mind pszichikai,mind megjelenési értelemben.Ne másoktól várj önbizalmat és megerősítést,hanem találd meg és próbáld meg értékelni azt a sok-sok jót,amit a lelked rejt.Az emberekhez is légy bizalommal.Legyél spontán és közvetlen,tényleg ne érdekeljen semmi,csak és kizárólag az hogy jól érezd magad.És találj igaz barátokat,akik jóban-rosszban melletted állnak.Lehet hogy most is akad ilyen,csak nem veszed észre.Ha szellemileg csak egy kicsit is,de megerősödtél,fogj hozzá a kapcsolatépítéshez a nők terén.Az ő jelenlétükben se azon feszengj,merengj hogy vajon most mit gondolhatnak rólam,milyen benyomást tettem rájuk,csak add önmagadat és élvezd a pillanatot.Ezt azért hangsúlyozom,mert a korodtól függetlenül rengeteg csalódás érhet még az életben ahhoz,hogy rálelj arra,amire igazán szükséged van.De ha úgy állsz hozzá,hogy "Na ez biztos hogy soha nem lesz az enyém",vagy "Egy szerencsétlen balfék ezt nem érdemli meg",bátran biztosíthatlak felőle hogy az általad hőn áhított,élettől származó örömökhöz semmilyen formában nem fogsz hozzájutni.
2012. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Miért mondtam nemet?

Évek teltek úgy el hogy barátaim nem voltak, szülő még a gyerekkori cimbit is elmarta illetve nem engedte kis srác koromban.Ezen idő alatt persze azt éreztette velem anyám ,hogy egy nulla vagyok aki semmit sem ér.

Az első barátok úgy 20 éves korom körül jöttek.

Sokáig voltam egyedül és a tudattalanomban így védekeztem:ha nem engedek magamhoz senkit közel az nem bánthat , nem rúghat belém.

2012. febr. 6. 16:19
 20/24 anonim ***** válasza:

anyádéknak köszönheted az egészet, a tudatalattidat eltorzították, elküldöm a linket ahonnan le tudod kapni Brian Tracy agykontroll pszichológiáját, az segített nekem is, kihozott a depresszióból ezért hálás vagyok neki!

F18

2012. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!