Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak magas igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak magas igényeim?

Figyelt kérdés

Az gond szerintetek, ha azért vannak nagyon magas igényeim a külsőt illetőleg, hogy az soha se legyen indok a kapcsolat esetleges tönkremenetelében? Magyarán, ha megfelel nekem külsőleg, akkor a többi már a belsőn múlik, de a tökéletes külső nélkül nem tudom elkezdeni.


Soha sem vernék át egy lányt, de zavar, hogy a magas elvárásaim miatt nem találok barátnőt, hogyan tudnám leszoktatni magamat erről, anélkül, hogy átverném a lányt és önmagam?


Igazából nem akarok változtatni, de muszáj, akaratlanul is kifogom a "nem hozzám illőt"


esetleg, ha rosszul tettem fel a kérdést, ti mit kérdeznétek tőlem? mert lehet, h nem látom magamban a probléma lényegét 21/F


2012. febr. 6. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
nekem most az a gondom, hogy bár találtam pár olyan lányt, aki tökéletes volna számomra, (belső tulajdonságra sem hallottam panaszt), és valószínűleg én is bejönnék valamelyikőjüknek....,de alig vagy csak látásból ismerem, mivel pár bulin kívül nem találkoztunk. Máshol lakik, esetleg máshova jár suliba, más a baráti köre.
2012. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 lila nyuszi ***** válasza:
167cm 54kg, az neked vékony? Csak érdekelne.
2012. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
hát valamikor megtévesztő, de szerintem az karcsúnak számíthat
2012. márc. 29. 15:08
 34/72 anonim ***** válasza:
Mert Jómagad igénytelen vagy és azzal szeretnéd kompenzálni, hogy melléd egy igazán belevaló,csinos társat kerítesz.
2012. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
100%

Nah, az csak igazán magad átverése, ha nálad sokkal fiatalabb lánnyal kezdesz. A kislányoknak (értsd 14-17) teljesen mindegy, milyen vagy, felvághatnak vele, hogy idősebb pasijuk van és pont. Te meg elhiteted magaddal, hogy igazi férfi vagy, mert egy kislány mellett könnyű ezt érezni, de egy vele egykorú simán lepattintana.

Ahogy azt fentebb már írták, idővel szépen rájöttök, hogy vajmi keveset számít a külső. Első blikkre legyen meg a kölcsönös szimpátia, onnantól úgysem számít.

Az meg, aki inkább 5-ösöket, 6-osokat fektet meg, mert nem képes meghódítani és megtartani egy 8-ast... No comment.

2012. máj. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 lila nyuszi ***** válasza:

Érthető ha azt szeretnéd, hogy különben is tetsszen a lány, ne csak mert szereted, de másik szélsőségbe se jó átmenni, hogy csak olyan jó aki tényleg modell/címlaplány alkat. Szerintem ha azt gondolod, hogy ezt a lányt el tudnám fogadni ha rendes akkor már jó. Lehet, hogy van ami kevésbé tetszik más meg nagyon, de szerintem arra kell figyelni ami pozitív ami nem tetszik meg "észre se veszem". Legalábbis én a jóra szoktam figyelni, igaz, attól is függ, hogy kiről van szó... :D

Ezt a határt kell megtalálnod, hogy mit/kit tudsz elfogadni.


21/N

2012. máj. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
Nekem extrém módon nem vagy szimpatikus, és nem a kérdés miatt, hanem amiket magadról írtál. Azért sok sikert a barátnőszerzéshez.
2012. máj. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:

Nekem is küldesz? Őszinte leszek :)

19L

2012. máj. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:

"csak itt zavar a tény, hogy ha odamegyek egy lányhoz akkor igazából mindketten tudjuk, hogy mit akarok"


Ez a tény ne zavarjon srác! Dolgozd fel!

2012. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
és konkrétan mi nem szimpatikus? szeretnék tudni a hibáimról, hajlandó vagyok a változásra
2012. máj. 10. 01:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!