Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak magas igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak magas igényeim?

Figyelt kérdés

Az gond szerintetek, ha azért vannak nagyon magas igényeim a külsőt illetőleg, hogy az soha se legyen indok a kapcsolat esetleges tönkremenetelében? Magyarán, ha megfelel nekem külsőleg, akkor a többi már a belsőn múlik, de a tökéletes külső nélkül nem tudom elkezdeni.


Soha sem vernék át egy lányt, de zavar, hogy a magas elvárásaim miatt nem találok barátnőt, hogyan tudnám leszoktatni magamat erről, anélkül, hogy átverném a lányt és önmagam?


Igazából nem akarok változtatni, de muszáj, akaratlanul is kifogom a "nem hozzám illőt"


esetleg, ha rosszul tettem fel a kérdést, ti mit kérdeznétek tőlem? mert lehet, h nem látom magamban a probléma lényegét 21/F


2012. febr. 6. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
én megértelek, hasonló cipőben járok mint Te :S csak én lány vagyok :) ... magasak az igényeim, mert amíg nem vonzódom egy olyan fiúhoz aki első látásra valamivel megfog akkor utána esélytelen....nincs szerencsém egyáltalán aki nekem tetszik azt nem bírom megfogni és van ezer akinek én tetszem, de egyszerűen nem vonzanak...:/ Én nem fogom lentebb adni, még ha egyedül is maradok évekig, mert semmi értelmét nem látom, hogy legyek valakivel aki nem vonz... saját magamnak hazudnék, és lentebb adni pedig nem lehet, egy nő nem tud lentebb adni vagy tetszik neki valaki vagy nem... írták előttem, hogy 5-6 csajokkal is próbálkozott, igen megdugni pont jó őket és csak azért, egy lány azért nem ad lentebb vagy legalábbis én azért nem, hogy valakivel együtt legyek, mert éppen hiányom van ...lehet más csaj megcsinálja, mert igen vannak olyanok, de nekem vagy egy tartásom.....
2013. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 A kérdező kommentje:
igazad van, nem is szabad átverni magadat, pláne mást
2013. jan. 2. 00:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!