Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történhetett?

Figyelt kérdés

A szerelmemmel több, mint 7 hónapig jártunk. Teljes volt a boldogság, minden a legnagyobb rendben ment. Aztán, a múlt héten egyik napról a másikra kijelentette, hogy neki ez így nem megy, és hogy jobb lenne neki egyedül. Hozzá kéne tennem, hogy múlt hétfőn még mondja, hogy így szeret, úgy hiányzom neki, stb, szerdára meg már bekattan nála, hogy mégsem. Nem tudom őt megérteni, de elfogadom, amit mond. Mégis... Nagyon hiányzik és még mindig szeretem. De nem hajlandó semmi konkrét indokot mondani, hogy miért is csinálta ezt. Hétvégén még minden tökéletes volt, semmi, az ég egy adta világon SEMMI jelét nem adta, hogy bármi gond is lenne... Hiába kérdeztem, csak olyanokat mondott, hogy most egyedül szeretne lenni, meg hogy hülye, és hogy sajnálja meg neki is rossz...

Őszintén, valaki meg tudná nekem mondani, hogy ESETLEGESEN mik a lehetőségek, hogy most mi történt? Nem tudom megérteni és így nehezebb is túllépnem rajta... :(

Előre is köszönök minden megközelítőleg értelmes választ! :)


2012. febr. 7. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel egy harmadik szereplő van a dolog mögött
2012. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen variáció, amiben 100%-ban biztos vagyok, hogy nem. Végig hűséges volt és végig szeretett. Feltűnt volna, ha nem így van. Közös baráti társaság, a húga az egyik legjobb barátnőm... És még rá is kérdeztem, mikor szakított, hogy nyugodtan mondja meg, akkor már úgyis mindegy... De nem. És biztos vagyok benne, hogy nincs más. De azért köszi a tippet! :) Egyebek? Elsősorban fiúk válaszaira vagyok kíváncsi, mert én női fejjel nem tudom megérteni... :/
2012. febr. 7. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is van még egy szereplő a történetben, tapasztalatból mondom voltam már hasonló helyzeten!
2012. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 35F vagyok. Ilyen nincs ok nélkül. A harmadik fél lehet egy barátja is aki telibeszélte a fejét. Nem biztos hogy lány. Az pedig, hogy nem veszed észre még nem garancia. Szerelmesen sokmindent nem vesz észre az ember
2012. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meleg és csak most döbbent rá..

Lehet ,hogy rólad beszéltek neki a haverjai ,hogy régen csináltál valamit ami most sérti nagyon az önérzetét.



Én a helyedben beszélnék valami haverjával akit jól ismersz.


Sajnálom..

2012. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A barátai kedvelnek, ez is biztos... Hogy meleg lenne... Háát, azt kétlem, eléggé homofób szerencsétlen... :S Egyéb ötletek, amik talán segítenének megérteni? Amúgy, az egyik legjobb barátjára ráírtam, hogy megkérdezzem, de abba a megalázó szituációba kerültem, hogy véletlenül a volt párom is ott volt mellette, és olvasta az egészet... :S
2012. febr. 7. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

pedig 100% hogy egy másik csajról van szó!


soxor azt hisszük h ismerjük a másikat és kiderül h nem

2012. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ma már van olyan pasi aki hónapokig tud egy csaj hülyíteni miközben van egy harmadik is neki.

Tuti félrek*rt ...

Téged meg szépen átcseszett ...

2012. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!