Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka? Szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Szoktatok együtt fürdeni a férjetekkel/párotokkal? Ha igen, mit szólnátok, ha egyszer csak elkezdene vacillálni, hogy ő szeret veled fürdeni,de egyedül is,meg amúgyis, ő korábban így szokta meg.

Figyelt kérdés

Meg azt mondja,hogy azért sem akar minden nap így tenni(holott már kb.1 hónapja így megy,sőt,ő ragaszkodott hozzá eleinte jobban),mert akkor ÉN esetleg megunom,hogy mindig mellettem van,meg különben is,NEKEM így biztosan kényelmesebb,ha ő nincs mellettem,és hogy ő szeretné,ha ezek különleges alkalmak lennének...Ezek nekem olyan "kifogás-ízű" kamuk,főleg,hogy bár ez a kérdés kissé nevetségesnek is hathat,de sok dologban érzek változást:mióta összeházasodtunk(1 hónapja) nincs virág,nincs annyi kedves szó vagy gesztus,nem érzem azt,hogy olyan figyelmes lenne, mint akár pár héttel ezelőtt.Azt mondja,szeret,meg örül a babának(20 hetes kimama vagyok),de akkor mire véljem ezeket a változásokat?

Ha rákérdezek,csak vitatkozunk,mert nem akarja érteni,hogy miről beszélek...Pedig ez is tök rossz,olyan kiszolgáltatottnak is érzem magam,mert egyelőre az ő otthonában,a szüleinél lakunk-az én szülei 250 km-rel távolabb tőlem...De most nem sajnáltatni szeretném magam,csak hasznos tanácsokat szeretnék Tőletek,főleg,ha éltetek már meg hasonló szitut.Köszönöm Nektek:egy 20 hetes kismama,aki néha nagyon egyedül érzi magát:-(


2009. jún. 2. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is az van, hogy még "bele kell rázódnia" ebbe a sok ujdonsággal tarkított életbe :) Hiszen mostmár férj, és nemsokára apa lesz. Szerintem még meg kell szoknia a gondolatot, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem szeret téged! Tudod, a pasik már csak ilyen bonyolultak :)

Egyébként nem lehet, hogy hallott valami olyasfélét, hogy terhes nőknek nem ajánlott a kádban fürdés? Lehet, hogy megijedt szegény :) Talán félti a kisbabátokat.

Az ajándékokkal kapcsolatban pedig ne stresszeld magad, most talán a szokottnál is érzékenyebb vagy, és ezért látod olyan borúsan a helyzetet :)


Beszélgessetek sokat, légy kedves (még ha stresszes vagy is). Próbáld őt megérteni (persz őt is téged). És hagyj neki egy kis időt, hogy hozzászokjon az apaság gondolatához!:)


Ja, és hidd el, nem vagy egyedül, csak hagyd, hogy melletted legyen a szerelmed:)

2009. jún. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!