Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő szóban elutasít de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szóban elutasít de a "véletlen" hátsimogatásokért stb nem szól az mire utalhat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar hisztisnek tünni, és inkább nem fog mindenért szólni, ha már szóban elutasított ,vedd a célzást..
2012. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a simit szereti, de b@szni ugyan nem fog .
2012. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
háhá:D aranyos .:) lehet, hogy még ő sem tudja mit akar. Vagy hát jah. Előző 2 variáció.
2012. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogyan utasít el szóban?


szerintem azt sem tudja, h mit akar.

2012. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyesmi helyzetben vagyok, akkor én sem rinyálok minden alkalommal amikor "véletlenül" hozzám ér valaki (nem intim helyen), de ettől függetlenül még nem esik jól az érintése, és igyekszem minden lehetséges alkalmat elkerülni amikor hozzámérhet az illető. De volt már olyan is régebben, hogy egy idő után, vagy x alkalom után már szóltam a kéretlen hódolómnak, hogy legyen szíves és ne érjen hozzám többet. Ciki ezt mondani valakinek, mert még úgy érzed, hogy te vagy a bunkó, holott már korábban értésére adtad a férfinak, hogy nem lehet köztetek semmi, és ennek ellenére mégis belemászik a privát szférádba. Ha tolakodásnak veszi a hölgy, akkor egy idő után szólni fog érte. Csak az a kérdés mennyire türelmes. Vagy messzíről el fog kerülni.
2012. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!