Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt ti szakítanátok a barátotokkal?

Figyelt kérdés

3 hónapja járunk és az elején is nagyon lassan kezdeményezte a kapcsolatunkat,pár petting volt de szexig még nem jutottunk el és lassan a 4.hónapba érünk.

Én teszek lépéseket a szex felé de ő nem nagyon veszi a jeleket vagy nem akarja az egészet vagy nem tudom,szeretem a fiút de nekem ez a tempó nagyon lassú.


Ti is elgondolkoznátok ,hogy érdemes-e ezt a kapcsolatot folytatni?

17/L


2012. febr. 9. 17:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Eleg mely, es bızalmon alapulo lehet a kapcsolatotok, ha ne vele beszeled meg, hanem tolunk varsz csodat.

De jo, legyen! Add meg a szamat, beszelek vele.

2012. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Már nem szűz a srác,volt már több barátnője akikkel éveket együtt volt ,barátnőm is megvolt már neki 2 éve.

A srác 19 éves.

Azt mondja,hogy nem akarja ,hogy azt higgyem ,hogy kihasznál és ,hogy neki nem szex társ kell bennem hanem szerelem.

Természetesen ő is kívánja már de valamiért nem lép,lehet,hogy így akar kicsit gerjeszteni?

2012. febr. 9. 17:26
 13/20 anonim ***** válasza:

kicsit nevetséges, hogy idegenekkel tárgyalod ki mi lehet a barátoddal. Mindenesetre nem leszel előrébb velünk.


Lehet, hogy ő a szex terén mulya, de te meg kommunikáció terén vagy ugyanez. Jól kiegészítitek egymást.

2012. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy évekkel ezelőtt kurogatta a nőket, de megcsömörlőtt tőlük, és most egyáltalán nem kívánja a szexet velük. (veled). Mással nem magyarázható, hogy lassan a 4 hónap együttjárás után nem hág meg téged. Lehet, hogy az erősebbik nemről fantáziálgat, és ez bizony gátolja abba, hogy a lábaid közé férkőzzön.
2012. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Elég nagy gáz ha egy kapcsolatban már a csaj akarja a szexet de a fiú meg rá se bagózik.

Jobb ha ott hagyod a gyereket.

2012. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De szeretem! Szex miatt szokás szakítani valakivel? Megpróbálom rávenni,megbeszélni vele a dolgokat.
2012. febr. 9. 22:46
 17/20 anonim ***** válasza:

Aszondja szex miatt szokás szakítani valakivel? :DD

Te még nagyon kislány vagy, fel kéne nőni agyilag.

2012. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

23:02


Neked kéne felnőni agyilag!

2012. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bocs, nem én akarom kidobni a pasim, mert az nem akar szexelni...
2012. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Haha! Én 2 évet vártam a szűz barátnőmre! És ha egy ilyen kérdés vetődik fel egy fiútól, akkor mindenki pattog, hogy ha szereted a lányt, vársz rá! Úgy látszik, fordítva ez nem így működik!


Kérdező, neked is csak azt mondom, hogy nem szereted eléggé, ha ez ekkora probléma és ezért dobni akarod. Elég gusztustalan. Attól még, hogy te vagy a lány, a tény az tény!

2012. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!