Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen gyorsan rám unt volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyorsan rám unt volna, vagy mi történhetett? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapig hajtott rám a srác, sokat beszélgettünk, msn-eztünk, legalább heti 2szer találkoztunk, randizgattunk, jól elvoltunk, kedves volt, aranyos, majd összejöttünk, alig találkoztunk, majd rá 2 hétre dobott... mégis hogy van ez?:S mielőtt járni kezdtünk volna minden jó volt. 17/L
2009. jún. 2. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A vadászat jobb, mint a zsákmány! Vagy megismerte egy másik oldaladat, és rájött, hogy annyira még sem jössz be neki
2009. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szia! lehet hogy érdekesnek tűntél amig nem kapott meg ... sajnosvelem is volt már ijen :( én a helyedbe megkérdezném tőle miért történt igy :) sok sikert !
2009. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fiúk akiknek csak addig kell egy lány amíg megnem kapja..én is ismerek ilyeneket!
2009. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miután végre találkoztunk 1 hét kihagyás után, már teljesen távolságtartó volt és azzal fogadott, h ő nem azt érzi irántam, amit kellene:S eléggé meglepődtem, mert az előző találkozásunknál ilyenről szó se volt...
2009. jún. 2. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkapta a puncit....és ennyit akart, de nem elég gerinces, hogy elmondja.
2009. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és akkor ebbe mi a pláne egy srának, de tényleg? ja, nem feküdtem le vele:P
2009. jún. 2. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
olvastam az előbb egy tök jó mondatot, valahogy így: "A horgász is csak addig eteti a halat amíg ki nem fogja." Szerintem sz@rd le és ne is keresd, legyél vele hideg! Vedd elő a női büszkeséged, itt a nyár igen is találsz magadnak olyat akit meg is érdemelsz! Hajrá! :)
2009. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) igazad van, a legjobb lesz, ha összekaparom magam a női büszkeségemmel együtt, és nekiállok én is "horgászni":P:)
2009. jún. 2. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!