Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből ujra szerelem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vége életem első igaz szerelmének (előtte volt egy pár kapcsolatom de nem éreztem semmit irántuk), a lány akart minden áron összejöni velem, mert anyira tetszetem neki aztán teltek a hónapok minden szép és jó volt 5. hónapban észrevetem, hogy nem akkar velem anyit lenni meg nem őlel ugy ahogy régen rákérdeztem, hogy nem szeretsz? erre ezt a választ kaptam,"Akkor nem lenék veled te hülye :)" probáltam a kétségeket el hesegetni de még jobban észrevehető volt, hogy nem szeret ekkor megint kérdeztem és ő ekkor mondta meg, hogy szakítani akkar velem. Szakitás után még én probáltam visszameni de nem jöt össze most van egy palija aki le se szarja és kezd rájönni, hogy volt egy ember aki nem csak dugásra használta hanem szerete is / közben nekem is volt egy rövid kapcsolatom de véget vetettem mert nem szeretem a lányt. Szerintetek még lehet köztünk valami? A bizalmamat vissza tudná szerezni valahogy / ha akkarná/?
2012. febr. 10. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja én 23 éves vagyok a lány 20
2012. febr. 10. 16:04
 2/7 anonim válasza:
Ha szeretsz valakit,egy idő után visszajön a bizalom..persze nem fogod elfelejteni,de azzal is tisztába kell lenned,hogy mitcsinált. Ha ő is szeret téged lehet újra együtt lesztek. De ahhoz,neked is lépned kell. Tudom,hogy ez igy kicsit morbid..de muszáj ha szeretnéd,hogy minden rendbe legyen köztetek.(ez az én véleményem.)
2012. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jó egy felmelegített kapcsolat.

Sosem fogsz úgy megbízni benne mint előtte, bármennyire is teperne.

Szerintem próbáld meg elfelejteni.

Nehezen jön az igazi szerelem, nem kell eröltetni.

Mivel az ember társas lény, keresgélj közben, és keresd azt az érzést ami vele megvolt.

Ne adj lejebb az érzéseidből, és fontos, hogy a lány is ugyan azt érezze.

2012. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rájon,hogy a mostani pasija milyen Ro**dék és ha te jó voltál hozzá és szeretted akkor még vissza fog téged sirni.
2012. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem egy szer eszébe jut és rá jön mit ba..ot el, de az már lehet késő lesz :)
2012. febr. 10. 16:17
 6/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló én már anyit tettem azért, hogy minden rendben legyen, hogy belefáradtam, most is meg tenék mindent de ő csak azt élvezte szerintem, hogy van egy balek aki fut utánam:)
2012. febr. 10. 16:23
 7/7 anonim válasza:
Én ezt nem tudhattam.:/ szóval bocsi. akkor viszont igaza van az utánnam szólónak. Ez a hajó neki már elment. Biztos vagyok benne, hogy megtalálod azt aki meg fog becsülni.:)
2012. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!