Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 4 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 4 hónapja vagyok együtt 19 éves én vagyok a második barátja előttem 9 hónapig volt neki valaki megbízok benne de mégis úgy érzem h az előző barátja emlékével kell harcolnom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálj megnyugodni, és bízz meg benne és ne gondolj a volt barátjára. az én barátomnak előttem több csaja volt, de egy komoly(1 éves) kapcsolata volt, ami kicsit nyugtalanított, de mivel érzem, hogy nagyon szeret így nem érdekel és tudom, hogy én vagyok neki A Nő. kis magabiztosság...
2009. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell felejtési idő. Lehet, hogy harcolnod kell az emlékkel. De ezzel húzod őt ki a bajból.
2009. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen átlátom a problémádat, hasonló szituációban voltam én is.

Barátomnak előttem lévő kapcsolata másfél(!) évig tartott... Gondolhatod mennyi veszekedés volt abból, hogy "Tudom hogy még őt szereted" vagy "Biztos Vele jobb volt minden"

Őszintén szólva nehéz dolog ez. Mostmár az nyugtat hogy már mi is lassan ugyanannyi ideje vagyunk együtt, mint amennyit ők jártak. Ja és persze az is, hogy nagyon szeret engem és ebben 100%-osan biztos vagyok.

Lehet, hogy az előző pasijával 9 hónapig együtt volt, de nem véletlenül van épp melletted :) És persze a ti kapcsolatotok is tarthat sokáig, sokkal tovább is mint 9 hónap :) Drukkolok... csak ne hozd fel az exét, mert arra tuti ideges lesz. Élj a pillanatnak, és arra gondolj, csakis arra, hogy most CSAK TE ÉS Ő van, senki más ;)

17/L

2009. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!