Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha néha már mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha néha már mikor nem veszekszünk, szinte én provokálom ki, akaratom ellenére?

Figyelt kérdés

Párommal rengeteget veszekszünk sajnos apró, jelentéktelen dolgok miatt. Ritka az olyan perc, hogy nincs valamelyikünk részéről durci valami miatt. Pedig már nagyon sokszor próbáltuk és mondtuk ki, hogy jó, ettől a pillanattól fogva nem veszekszünk többet. De mégis..


Ha pedig nem veszekszünk és tök jól megvagyunk, vagy fáradt az egyikőnk egyből megy a provokálás meg a gyűlöletszítás.. Ami nagyon nem jó. Szinte mindennapos program az összeveszés.


Ma is pl teljesen jól megvoltunk - bár kicsit fáradtan meg hisztisen, mert ugye évvégi hajtás -, és mégis sikerült kiprovokálnom, hogy összeveszünk. Csak egy rossz szó kellett hozzá.

Pedig utálom, mikor veszekszünk legszívesebben nem is beszélnék vele, amikor dühös rám vagy ideges.


Alapban pedig nem vagyok hisztis, egyáltalán. Utálom, ha egy nő hisztis, ezért próbálok vigyázni, hogy én tényleg ne legyek az, és sikerülni is szokott.


Mikor pedig veszekedünk - miattam - szinte pár másodperc után teljesen megbánom amiket mondtam és azonnal visszavonnám. Néha már úgy érzem, hogy skizofrén vagyok.


Mi a teendő ilyenkor?

Ugye nem a szakítás az egyetlen megoldás? Mert erre gondolni se szeretnék..


16L

(Kérek mindenkit, hogy a koromat ne vegye figyelembe, ha válaszol. Köszönöm.)


2009. jún. 3. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van...én úgy próbálom megelőzni a "hisztiimet" h mielőtt kimondom azt a rossz szót amivel megbánthaatnám és veszekedést provokálhatnék h inkább elszámolok tízig vagy arra gondolok h ő a szerelmem nem bánthatom vagy elszívok egy cigit egyedül...:Dáltalában bejön és NEM a szakítás az egyetlen megoldás az tuti:) arra ne is gondolj ha a veszekedésen kívül nincsenek nagyobb bajok .ezzel gondolom nem sokat segítettem..de..sok boldogságot nektek szijja:D 17/L
2009. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a szakítás az egyetlen megoldás. Pláne ha meg is fordult a fejedben... Minden nap veszekedtek??? Mi lesz itt később?
2009. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is a leírás alapján ez nem túl súlyos. (Skizoid~) Viszont lehet, hogy tudattalanul követsz egy mintát, ami nem a Tied. Vagy a Tied, és egy gyerekkori sérülés miatt ismételgeted. Sajnos akarattal nem tudod ezt egyszerűen letenni, mivel nem tudatos szinten van.


Ez volt a rossz hír; a jó, hogy ettől még lehet rajta segíteni. Eddig mindig lepontozták, ha valakit szakemberhez küldök, pedig ez a legegyszerűbb mód. (Bár nem a legolcsóbb, sajnos.) Valamiért lélekgyógyászhoz menni felénk ciki. Pedig ez nem sokban különbözik attól, ha valakinek lábgombája van. (Jó-jó, tudom, az is ciki...) :o)


Látatlanban nem tippelgetnék a baj forrására, ha nekem lenne ilyen, megkeresném, megpróbálnám meggyógyítani. (Mint ahogyan teszem is.)


40F

2009. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!