Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben mit javasolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit javasoltok nekem?

Figyelt kérdés

Http://www.youtube.com/watch? V=4iXnfzyLpTw&feature=related


Ezt megnézve a 4:43.perctől kb 1 percig amit mond.erre szeretnék segítséget találni! én is ilyesmi ember vagyok..ha magamon nem tudok segíteni akkor ki tud rajtam?milyen orvos?vagy magamon hogyan segíthetnék?érzelmileg minden nap padlón vagyok 21/F


2012. febr. 15. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2012. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dr. Csernus: Ilyenek a szeretetku.vák! ezt kell beirni youtube-n
2012. febr. 15. 18:38
 3/7 Macskajós ***** válasza:
Nem most látom először ezt a videót, rám is igaz volt nagyon sokáig, hogy ún. szeretet-qrva vagyok. Szerencsére mára megtaláltam a lelki egyensúlyom. Legelőször megpróbáltam az élet más területén sikereket elérni, tanulmányok, hobbi. Ez adott elég erőt ahhoz, hogy büszkén nézzek tükörbe és ismeretségeket is szereztem. Elkezdtem kritikus szemmel vizsgálni a kapcsolataimat, felmértem kire számíthatok valójában. Én szerencsés helyzetben vagyok, hisz három csodálatos barátnőm is segített abban, hogy kiépüljön az önbizalmam és a lelki egészségem. Mint minden, ez is fejben dől el! Tudatosítsd magadban, hogy értékes vagy. Orvost nem, de a manapság igen felkapott személyiség-fejlesztő kurzusokat tudom ajánlani. 17/L
2012. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én annyira magam alatt vaygok hogy a bnőmet csesztetem hogy akikkel elöttem volt tuti jobbak voltak hozzá szex is jobb volt velük stb..pedig nem igy van mindenbe jobb vagyok szerinte is..és az egész életem görcsös depresszios semmi...
2012. febr. 15. 19:03
 5/7 Macskajós ***** válasza:
Nem az, biztos vagyok benne, hogy sokan irigyelnék az életed, csupán Te teszed pokollá a magadét és másokét is. Ha úgy érzed magadtól valóban nem tudod megoldani, akkor döntsd el milyen típusú segítség lehetne hasznos. Fordulj szakemberhez, ha abban jobban bízol. Ettől függetlenül tartom magam ahhoz a véleményhez, hogy ha veszed a fáradságot (ami amúgy a legnehezebb lépés az egészben) megpróbálod kívülről szemlélni a helyzeted és megembereled magad. Így csak elriasztod a körülötted lévőket.
2012. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már elriasztottam mindenkit! egyedül élek mert kb mindenki elhagyott.de mti tudok tenni? hogy nekiálljak bizni magamban?hogy sokra tartsam magam stb(amugy egy jóképű srác vagyok:sportolok normális életem van de pl amikor új lánnyal hoz össze a sors félek tőle.arra gondolok más jobb volt elötte nálam.nem leszek jó a szexbe semmibe se..teljesen rossz ám így élni
2012. febr. 15. 19:11
 7/7 Macskajós ***** válasza:
Én csak a magam példáját tudom fölhozni, keress valamit, amiben önbizalmat szerezhetsz és nem egy kapcsolat. Amúgy ez egy viszonylag hosszú és nehéz folyamat.
2012. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!