Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti megelégszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti megelégszetek azzal, hogy szépek vagytok, vagy igyekszetek"belső értékeket"is felhalmozni?

Figyelt kérdés
Règebben teljesen bele voltam zúgva egy lányba,de mostanra már abszolút kiábrándultam belőle,mivel nem èrdekelte más csak a facebook,divat,barátnők.semmit sem tudott a környező világról,ès a kissè cinikus humoromat sem èrtette,amin az èrettebb ismerőseim hatalmasakat nevetnek.pedig szèp,jó alakú ès vonzódott is hozzám,de nekem nem kell olyan lány akinek semmi műveltsége sincsen!Ez különcsèg?16/f
2012. febr. 16. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez (lenne?) a normális.
2012. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
próbálj olyan lányokkal ismerkedni, akik elsőre nem tűnnek olyan csinosnak. meglepődnél, ha tudnád, hány okos lány várja, hogy valaki észrevegye végre!
2012. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki igyekszik magát művelni és tájékozódik az valószínűleg nem elégszik meg azzal, hogy szép.


Amúgy nem különcség. Én is nehezen viselem a "buta" emberek társaságát. De bizonyos szempontból nekik könnyebb, hisz gondolj bele, ők elégedettek lehetnek magukkal. Fogalmuk sincs mennyi mindent nem tudnak. Mi meg akik tudjuk mit nem tudunk, butának érezzük magunkat.


:-)

2012. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem különcség, természetes, hogy ha te egy értelmes ember vagy, akkor a partneredben is ezt értékeled/keresed. Én is igyekszem minél kevesebbet beszélgetni, érintkezni buta emberekkel, mert egy idő után egyszerűen felbosszantanak, idegesítenek.

Én lány vagyok, és bár nagyon kényes vagyok a külsőmre, inkább lennék okos, mint szép, és nem hanyagolom el, hogy mentálisan is fejlesszem magam. Nagyon sokat olvasok, sőt, szeretek (imádok) olvasni, szinte bármilyen témában, tudományos cikkektől kezdve stephen king horrosztoriain át a vavyan fable könyvekig bármit, ami megüt egy alap színvonalat. Érdekelnek a vallások, a különböző kultúrák, a művészet, a biológia, valamilyen szinten a sport meg a politika is. Szűz a csillagjegyem, ezekre azt mondják, hogy mindig a tökéleteset keresik magukban és másokban is, még akkor is, hogy tudják, nincs olyan, hogy tökéletes. Hát, én pont ilyen vagyok. És én nem csak külsőben keresem a tökéletességet, hanem a műveltésgemben is.

2012. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig úgy voltam ezzel, hogy bár nagyon fontos a külső (szépségápolási füzetet vezetek edzésről, diétáról, test -és hajápolásról stb.), de a belső mégiscsak fontosabb, több okból is:

-ha emberileg helyt állsz bármiben, az nagyobb boldogság, mint ha a külsőddel nyűgöztél volna le valakit (ugyanígy ha épp elhagyom magam, az kevésbé visel meg, mint ha leszerepeltem volna valamiben)

-magad is akkor tudod igazán elfogadni, ha belül rendben vagy

-normális barátaid és párkapcsolatod is csak akkor lesznek, ha az agyad és a szíved a helyén van

-a szépség nagyon tünékeny dolog, viszont a megszerzett tudás, műveltség, emberi értékek soha sem hagynak el, a legrosszabb pillanatokban is erőt meríthetsz belőlük.

Mindezzel együtt én összhangra törekszem: a külsőmből magamhoz képest igyekszem a legjobbat kihozni, a belsőmből ugyanígy.

2012. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a külsőm szeretek mindig 10 pontosan kinézni... Ennek ellenére k*urvasokat tanulok és sokkal több sütnivalóval rendelkezem mint a sok diszkósribi... Mégis valahogy mindig ezek után szaladnak a rendes fiúk... Úgy bírom mikor egy csaj két mondatot nem tud összerakni és minden srác rá csorgatja a nyálát.

Pedig aztán akárkit meglehet kérdezni mindenki azt mondja kifejezetten jó természetem van nyitott vagyok mindenkivel és kedves. Az önuralom és toleranciaküszöböm szoktam mindig kifelé tolni. :D

2012. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ejnye utolsó, nem szép dolog az irigység. Nem mindenki buta, és rib@nc, aki diszkóba jár. Neked nem a kedvenc időtöltésed értem én, de attól nem kell másokat leminősíteni. Húszas éveim elején minden hétvégén jártam bulizni a barátnőimmel, és elárulom neked, mind tanult, okos nők vagyunk. Udvarló természetesen akadt bőven, mivel a szórakozóhelyeken sok új ismeretségre tettünk szert(nem kell rosszra gondolni). Nem bántam meg, boldogan emlékszem vissza azokra az évekre. :)

26N

2012. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek nem inge nem veszi magára. Pontosan tudjuk mind ketten kit is hívunk discos ribinek és ők nem az értelmes kategóriát gazdagítják legtöbbször. :D És én is szeretek discoba járni félreértés ne essék, csak én nem vagyok ribanc xD
2012. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!