Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm, teljesen kivagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy dunát lehetne rekeszteni az ilyesfajta kérdésekből, de gondoltam azért mégis kiírom. Szóval 4 évet voltunk együtt, első szerelem, nála is nálam is. Az utolsó 1 évben, már minden apróságon veszekedtünk, főleg ő, amikor rossz napja volt egyből rajtam vezette le, én meg ezt természetesen nem tűrtem, ebből adódóan rengetegszer paraszt voltam vele, és azt mondta nem bírja tovább, hogy érzelmileg összedöntöm. (Röhej, legalább annyira volt ő is paraszt mint én) Másfél hónapja már, hogy szétmentünk, letiltott facebookról is, de szerintem nem is azért, hogy én ne lássam, hanem hogy ő ne engem, és ez bosszant mert mindenáron azon vagyok, hogy jól érezzem magam, és eláltal ő neki is hiányozzak kicsit, mert látja, hogy megvagyok nélküle, de az a baj, hogy már ez sem használ meg nem is tapasztalja, mivel nem találkozunk sehol és ugye nem lát. Már egy másik sráccal beszélget, mondta, hogy bejön neki, meg kedveli. Ettől még szarabb. Aztmondta felejtsem el örökre, de nem tudom, vannak mindig jobb napjaim, de rengetegszer jön az itthon bőgök utána napok. Az a baj, hogy nem is akarom elfelejteni, pedig tudom, hogy azt kéne... Amikor haverokkal bulizok is rengetegszer ő jár a fejembe, tehát normálisan kikapcsolni sem tudok... Nem tudom mit tegyek, abba belegondolni meg, hogy egy másik csávó dolgozik rajta, kikerget a világból...


21/F


2012. febr. 16. 11:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor neked is gázos, én most találkozgatok egy csajjal és így most ez elterelte a figyelmem, attól függetlenül, hogy tudom, hogy a sráccal már összejöttek lényegében... igen nálam is ez volt, h annyi idő után, hogy tudott olyan lenni velem amilyen... vicc
2012. febr. 28. 19:19
 12/15 anonim válasza:
Igazán örülök annak,h már van aki elterelje a figyelmed. Ez már haladás és ha jól érzed vele magad, aggor ne idegeskedj a régi iránt. Most az exed lesz ideges, ha megtudja, hogy már te is találtál valakit, ez biztos. Csak arra figyelj, hogy ne használd ki ezt az "új" lányt, mert az nem szép. Vedd úgy, hogy az előző kapcsolatod azért volt, hogy tanulj, és így tedd tökéletessé a következőt. Ehhez kívánok neked sok sikert!
2012. márc. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem is áll szándékomban. Köszönöm szépen a jókívánságot, neked is kívánok minél hamarabb boldogsággal teli kapcsolatot!
2012. márc. 3. 17:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is nagyon kivagyok. Tudom, hogy lassan 4 éves a kérdés, de ha még használod az oldalt, megkérdezem, azóta mi a helyzet?
2015. szept. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is csatlakozom a többiekhez.Engem most hagyott el a barátnőm 8 év után.Ma van egy hete,hogy külön költözött.A helyzet még tovább romlik ott,hogy külföldön vagyunk,és előtte csak egymásra számítottunk,de mindennek vége.Ő is régi barátnőjéhez költözött el(aki általunk jött ki),és ő is uszítja a barátnőmet ellenem(gondolom).Egyszerűen annyira üres lett minden.Senki nem vár haza,ha hazaérek melóból,senki nem szól hozzám.Ez borzasztó.Facebookon szoktunk beszélgetni,de nem nagyon érdekli,hogy mi van velem.Továbbá én is csak arra tudok gondolni,hogy hamarosan egy másik pasi fogja kezelni.Ez a gondolat a legrosszabb.Ahogy az előttem lévők is írták,hiába megyek el én is meginni pár sört valakivel,vagy ilyesmi,akkor is ő jár a fejemben egész nap. :(
2015. dec. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!