Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai 14 évesen egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Korán érő típus vagyok nincsen már annyira gyerekes felfogásom..
2012. febr. 16. 13:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát egy fél évvel idősebb az illető és NEM használ ki! És nem fogom irkálni a szomorú idézeteket mert nem sajnáltatom soha magamat és értelme sincsen mert ha valaki el hagy az elhagy és pont :D
2012. febr. 16. 14:10
 12/19 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is pont ezt mondta:D
2012. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nemvagyok:

Ha az ember olyan lelkis típus, akkor 20 évesen is megviselheti úgy a dolog, hogy magányos, szomorú idézetekkel pakolja tele a facebook falát. Nap, mint nap látok ilyet, sztem egyén- ill. kapcsolatfüggö, nem kor.

Ha nem érinti olyan mélyen, akkor 14 évesen sem vágja földhöz a szakítás.

2012. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
mármint azt hogy nem fogja elhagyni vagy azt hogy nem fogja kiírkálni a hülye idézeteket?:D
2012. febr. 16. 14:25
 15/19 sztbali ***** válasza:
Nem hiszem, hogy korai. Igazából az első kapcsolatok ilyen korban jönnek létre, amiben van már egy kevés érzelem, amelyek csak később lesznek komolyak.
2012. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem korai ha tényleg igazi gyerek kapcsolat,szájra puszi,max csók,kézfogás,semmi testiség,semmi tapizás,semmi együtt alvás,semmi szex,semmi petting,mert ezek a felnőtt kapcsolat sajátjai,csak sajna manapság,azt hiszik a tinik nekik is ezt kell csinálni,mert hogy felnőttek,meg menők lesznek tőle.Ja és ha a srác ma x egy évvel idősebb,akkor nem korai.
2012. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ja gyerekkorban lévő szerelem az csak fellángolás,ilyen fiatalon még nincsenek olyan mély érzelmek,mint az igazi szerelem,persze abban a korban másképp látják a dolgokat,de 20 évesen rájössz miről beszélek
2012. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

nincsen semmi olyan testi kapcsolat:)

és nem tartom menőnek és nemis tervezek még ilyet egy jó ideig mert ezt én személy szerint gáznak tartom ha már most egy lány ezt csinálja akkor később milesz belőle..

2012. febr. 16. 19:31
 19/19 anonim válasza:
Szia.:) Én 13 éves vagyok és van egy 16 éves barátom.Nagyon szeretjük egymást annak ellenére,hogy 3 év a kor különbség.. A lényeg nem korai.A szerelemnek nem lehet nemet mondani.;)
2012. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!