Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a normális, hűséges, komoly kapcsolatra vágyó lányok?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és még sosem volt kapcsolatom, pedig én az a típus vagyok, aki hűséges és normális, komoly kapcsolatot szeretne egy jellemre szép lánnyal. Külsővel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, a túlsúlyos lányok sajnos nem vonzanak, de egyébként akárkinek szívesen adok esélyt az ismerkedésre, ennek ellenére azt tapasztalaom, hogy valahogy manapság, ha találtam olyan lányt, aki jellemre is rendben van, sajnos foglalt én meg nem tudnám mások kapcsolatát tönkre tenni, nem hagyná a lelkiismeretem.


De akkor mégis hogyan és hol találhatnám meg Őt, azt a lányt, akivel öröm minden együtt töltött perc, akit szerethetek és aki viszont szeret engem?!


2012. febr. 16. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát nem itt...nem a diszkokban...nem atrendy helyeken.kerüld a modernséget,járj templomba,meglátod egy másik,igazi,élhetö világ körvonalait...Sok ott lesz majd valaki...Aki talán ugyanezt keresi fiuban.üdv
2012. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

19 éves, hasonló gondolkodású fiúként azt vettem észre, hogy kihaltak ezek a lányok..

azt a keveset, aki mégis létezik, meg valami tahó bunkó használja ki éppen, ezek után ők is átalakulnak ribikké..


az én koromban meg PLÁNE nem találni normális lányt. én lennék a legboldogabb, ha rám cáfolna valaki!

2012. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!