Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Okai: önértékelési zavaraim és hogy az előző pasim megcsalt...

Még azt sem tudom elviselni, ha megyünk valahova busszal és véletlenül ránéz egy nőnemű lényre. Mindig azt állítja, hogy csak nézi ki van a buszmegállóban, stb. De én soha nem hiszem el, lehet, hogy neki van igaza, de szerintem én észreveszem, amit észreveszek.

A volt pasim az exbarátnőjével csalt meg... Na mármost én gyűlölöm azt a kiscsajt is, akivel annó járt a mostani pasim, egyszerűen nevetségesnek találom, h ilyen ronda és fiatal kiscsajjal járt. Az sem tetszik, ha egy évben egyszer találkozik vele.

Ez sztem már beteges, de nincs valami jó ötletetek, hogy legyőzzem ezt és ne tegyek rögtön megjegyzést, ha úgy érzem, megnézett valakit?

Szerintetek normális, ha szeretünk valakit, akkor is megnézünk másokat? Mindig azt mondják, hogy a pasiknál ez természetes. DE MIÉRT?


2009. aug. 15. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút normális, hogy bizonyos határok között megnézünk másokat. A pasik nem tudom miért, de mondják, hogy mind megnézi. Én is megszoktam nézni a többi lányt, mert érdekel, hogy ő hogy ötözködik, szép-e, hogy egyátalán milyen... Az elején bevallod, hogy kissé beteges, akkor a végén mégis miért vonod vissza? Sajnos erre azt szokták mondani, hogy megcsinálod a dolgot magadnak, annyira félsz, hogy a végén tényleg megtörténik, vagy legalábbis megkeseríted az életed, úgyhogy sürgősen ne is figyelj ilyenekre, és beszélj erről a pasiddal, de ne úgy mintha ő csinálna rosszat. Hátha attól nagyobb lesz az önbizalmad.
2009. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vontam vissza...
2009. aug. 15. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem detto ugyanez volt,mint veled.Aztan jott egy srac aki mellett egyszeruen nem ereztem mar ezt.Azota minden kerek.
2009. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, sok emiatt a vita, de szerencsére nagyon szeretjük egymást emiatt sem szakítanánk soha, maximum tényleg egy egy veszekedés. Figyi, leírom amit magammal kapcsolatban tudok: Próbáltam nem féltékeny lenni, egyszerűen nem megy, elég hamar újra elönt a düh egy egy eset alkalmával. Tudom hogy nem normális, de én egyenlőre ezen nem tudtam változtatni. Pedig ezek is olyan "jelentéktelen" dolgok mint amiket te írtál, szóval is se volt szó megcsalásról, semmi olyanról. Talán majd az idő múltával megváltozol, ki tudja. Addig meg ezzel együtt kell élni. És én sem tartom természetes dolognak ha megnéz egy nőt.. Biztos az, csak az én fejemben nem..
2009. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én sem értem. Azt mondják a pasik megnézik a nőket, ez természetes. Bezzeg, ha mi néznénk más pasikat, az már szemétség lenne, gondolom. Hogy lehet, h a pasiknak mindenhez van joguk? Velem is előfordult már ugyan, h megláttam egy helyes pasit (igen ritka, h olyan igazán jó pasit lássak...) és mellettem volt a párom, oda se mertem nézni, valahogy bűntudatom lesz tőle. Számomra Ő a legjobb, nem érdekel más.
2009. aug. 16. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!