Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zaklatott vagyok mostanában?!

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és 1 éve vagyok együtt a barátommal. Ő kertészkedik és nem keres valami sokat. Most elvileg elkezd egy targoncás iskolát és azzal remélem többet fog keresni. Én jobb családi háttérrel rendelkezem mint ő, és tanulok is röntgen aszisztensnek. Nagyon szeretem és ezért mert szegény nem tudom kidobni, de ha ez a jelenlegi helyzet folytatódik kifogok borulni.Sok veszekedésünk van a pénz miatt.Nem lakunk együtt ,de sokat vagyunk együtt nálunk,én náluk nem szeretek lenni mert a szülei is elég rossz helyzetben vannak.Szerintetek tartsak még ki ? Hiszen szeretem.De így nem tudnék vele sokáig együtt maradni ? Segítsek neki a targoncás suliba ? Utána jobb lesz valyon ?Lenne fix fizetése az mindenképp jobb lenne. Csak hát olyan nagy küzdés nem tudom kibírom-e vele még sok ideig....

2012. febr. 18. 21:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Nazira Nagyon tetszett a válaszod, meg még egy-kettő, :) egyet értek veletek, de mondjuk tényleg nem jó, ha el kell tartani egy férfit, hiszen azt neki kéne. Így azért megértelek.
2012. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!