Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul a dolgokat, vagy a korosztályom?!

Figyelt kérdés

Manapság az a menő és általános, ha a 12-13 èvesek "párkapcsolatban" élnek. Én valahogy még csak most kezdem elég érettnek érezni magam hozzá. Sosem értettem meg a partip.csákat, és azokat akik minden este más sráccal kavartak. Ennyire régimódian gondolkodom, vagy csak a mai csajok nagy többsége követi ezt a fajta "trendet"?

18/l


2012. febr. 18. 22:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Bennem sokszor felmerül a kérdés, hogy mi is a normális??!!
2012. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.

Nagyon helyes! Mert okos vagy.

2012. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

#11

Hát, mondjuk nézőpont kérdése. :) Nekem pl a buliban kavargatás két pohár pia után sem fér bele , úgy mint a 6(!!) órai ismeretség utáni szex sem... (Az utóbbi az egyik barátnőmmel törtènt.)

2012. febr. 18. 22:57
 14/43 A kérdező kommentje:
#12-es kifejtenéd kérlek?
2012. febr. 18. 22:59
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy aki jól néz ki, és kicsit vagány, az naná, hogy kipróbálja milyen kapcsolatban lenni... kíváncsiság, meg van vonzó része a dolognak :)


Ettől még nem leszünk rá érettek. 17 vagyok, én se vagyok rá kész, de bazira szeretném, ha valahogy mégis összejönne egy normális kapcsolat. Ez kb olyan, minthogy el tudnál játszani egy főszerepet egy filmben? Naná, hogy nem. és szeretnéd? Naná, hogy igen! :D és ha adok egy szerződést aláírod? Ugye?


Nem gondolkodunk. Aki szerelmes, nem gondolkodik. Be van drogozva. Még szüleim is gyakran emlegetik, hogy amikor születtem, ők még szinte gyerekek voltak, a mostani énjükhöz képest. Pedig apám30 volt :D

Szóval senki sem látja rosszul. Nézőpont kérdése és hogy mit tartasz fontosnak.


17/f

2012. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
A normális szóra nincs semmi meghatározás. Mindig az amit a többség csinál. Szóval néha jobb nem normálisnak lenni.
2012. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Én azért nem kérek bizonyos dolgokból! ;)
2012. febr. 18. 23:07
 18/43 anonim ***** válasza:
Ha ezt 16-osnak, azaz nekem írtad, akkor egy szót sem értettél, de egye fene.
2012. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, én veled értek egyet. De a másikat sem kell elítélni. Főleg ezek az emberek még csak nem is ártalmasak senkire.

De vannak káros emberek is, aki tényleg károsak és sokszor szívesen kiírtanám őket. Ennek egy felét azért, mert én vagyok a túl érzékeny és lehet én vagyok a rossz, a másik felét meg azért, mert komolyan károsak a világra.

De soha nem azt kell nézni, hogy nem olyan, mint én, hogy furcsa, hogy ez meg az....

Mindig azt kell nézni, hogy a másik mit miért tesz, mit gondol, mik lehetnek az előzményei, élet felfogása stb..

Ha nem káros, akkor jogod sincs, hogy elítéld. Azt pedig eldönti, hogy ki káros és ki nem, nagyon nehéz. Főleg úgy, hogy nem tudunk semmit az életről és halálról, csak a baromságok folynak a csappból is.

2012. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
16-osnak amúgy meg igaza van teljesen. Néha nem kell olyannak lenni, mint a normális. A normális szót a tömegtől függ, amit ők elfogadnak normálisnak. A tömeg meg ugye az én szemszögemből is ostoba sokszor.
2012. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!