Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul a dolgokat, vagy a korosztályom?!

Figyelt kérdés

Manapság az a menő és általános, ha a 12-13 èvesek "párkapcsolatban" élnek. Én valahogy még csak most kezdem elég érettnek érezni magam hozzá. Sosem értettem meg a partip.csákat, és azokat akik minden este más sráccal kavartak. Ennyire régimódian gondolkodom, vagy csak a mai csajok nagy többsége követi ezt a fajta "trendet"?

18/l


2012. febr. 18. 22:11
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

A túlnépesedés ellene kezdetben a gyerek adó segíthet. 2-nél több gyerekért fizetni kell. És akkor nem születik még több szenvedő, éhező gyerek, akikkel nem törődnek.

De ugye hogy lehet ezt ellenőrzni?? Hisz akik nyomorban élnek, nekik hogy lehet megtiltani a sexet?

Sok probléma van...

2012. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Bármennyire gondolkodom, csak úgy lehet bármit is tenni, ha mind összefogunk.

A másik megoldás egy brutális, globális nyílt diktatúra annak érdekében, hogy létrehozzunk egy új működőképest rendszert. Az ellenkezőket pedig természetesen megsemmisítjük. Az utobbi nagyon durva és nem is szeretnék ilyet.

Kár, hogy nem tudjuk mi az élet értelme....


Mindegy. Én akkor is azt javaslom, hogy tanítani kell az embereket. Csak okos emberekre van szükség vagy erősekre.

Mindenkinek joga van úgy élni, ahogy akar, amíg nem káros, de akkor ha mi fogjuk eltartani ezeket az embereket, sokan ezt az életet fogják választani munka helyet. Hogy mi tartsuk el őket....Végülis...Csak ezzel is mindenki visszaélne. Nehéz ez az egész...Inofrmációra és összefogásra van szükség.

Tőlem mehet ígyis a világ, én nem félek a haláltól, nekem halál után is jó lesz. Lehet nem is olyan rossz a nyomor, mégsem vágyom rá és szívesebben menteném ki a nyomorban élő embereket ebből a helyzetből. Sajnos nem mindegyik érdemli meg.

2012. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
És megint eszembe jutott még egy gond. Magyarország helyzete nagyon sz..r most, rengeteg adóssága van. Így nehéz bármit is tenni. És nem elég nekünk csak Magyaroknak összefogni, hanem az egész világnak össze kell fogni. De ha nem mindenki akar, akkor mi van? Ha nincs globális összefogás? Akkor semmi van...
2012. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Akkor lehet össze-visssza lopni, csalni, hazudni, szídni a másikat de akkor ugyanott tartunk, mint most és vagy kihasználnak minket, vagy elnyomnak, vagy csak kiröhögnek, mert semmire nem megyünk.
2012. febr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Remélem egyszer sikerül valakinek valami jót kitalálni. Én ígérem, hogy ezen fogok gondolkodni, amikor csak tudok...

Szép álmokat!

2012. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Reménytelen...

Manipulálj, hogy több pénzed legyen. Butíts, hogy több pénzed legyen. Erről szól minden. Vagy te, vagy a másik vész el. A pénz egy nagy szar.

2012. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha mindenkinek lenne lakása, megtermelné magának az élelmiszert, vagy lenne az alap dolgokra pénze + megtanítanánk elfogadni a másik embert, megszűntetnénk az elnyomásokat, már az egész tűrhető lenne.
2012. febr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Elèggé elkanyarodtak a válaszok a kérdéstől. Azért örülök, hogy van aki a kérdésemre írt. :)

Azt pedig nem tudom miből vettétek, hogy én bármilyen vallást vagy felekezetet elítélnék?! Nem is kérdeztem, és nem is írtam ezt...

2012. febr. 19. 08:07
 39/43 anonim ***** válasza:
A mai "fiatalok" idióták lettek... sajnos ebben közre játszik a média, a szülők, az életvitel. Régen a szülők nevelték a gyerekeket, manapság beültetik a tévé elé valóvilágot nézni ahol szintén elcseszett barmokat látnak és butulnak, aztán rögzül kis zsenge agyukban, hogy ez a fasza... Ez nem feltétlenül a szülők hibája, sajnos mai rohanó világunkban a szülőkenk azzal kell törődniük, hogy legyen kenyér az asztalokon, kihajszolják őket a munkahelyükön és nincs idejük nevelni a gyerekeket, sajnos ez van:/ Áldom az eget, hogy engem apám és anyám nevelt és megtanított arra mik is azok az értékek amiket akkor is tartsak meg ha semmim nincsen. A mai gyerekeknek fingjuk nincs az erkölcsről, a becsületről a tiszteletről a tisztességről, el vannak kurvulva...
2012. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

Hát nem tudom...Szerintem 13 évesen "illik" elkezdeni,de nem olyan keményen,mint mondjuk egy huszon éves,akinek minden reggel más lányt lehet találni az ágyában.Szóval nem rt ha már ilyen korban van barátnőd/barátod de azért nem kell sztem annyira túlzásba vinni

17F

2012. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!