Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul a dolgokat, vagy a korosztályom?!

Figyelt kérdés

Manapság az a menő és általános, ha a 12-13 èvesek "párkapcsolatban" élnek. Én valahogy még csak most kezdem elég érettnek érezni magam hozzá. Sosem értettem meg a partip.csákat, és azokat akik minden este más sráccal kavartak. Ennyire régimódian gondolkodom, vagy csak a mai csajok nagy többsége követi ezt a fajta "trendet"?

18/l


2012. febr. 18. 22:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
aki nem kér, az nem is kap :P
2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Pontosítok, jogod van bárkit elítélni magadban, de ártani nincs jogod senkinek. Megteheted, van rá hatalmad, de akkor számomra te a káros kategóriába fogsz kerülni.
2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Na már most jön megint a gond, hogy mi van, ha két érdek ütközik egymással, ráadásul egy időben? Konfliktus? xDDD


Egy a lényeg és csak egy:

Elfogadni a másikat. Nem ártani neki. Ha az egyik fél megszegi ezt, innentől kezdve kezdődik a gond.

2012. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

A vallás például egy komoly vagy komolytalan kérdés.

Most én tegyük fel, megvagyok győzödve, hogy a banán teremtett. Mert a banán az Isten, a körte meg a felesége.

Célunk az, hogy felépítsünk egy nagy birodalamt banánnak.


A másik csoport azt vallja, hogy körte egy disznó, mert elárulta almát egy aljas banán kérésére és ezért az emberek a kárhozatba kerültek, a föld nevű bolygón. Szóval banánt ki kell írtani.


Na jó, tudom, hogy már baromságokat beszélek, de a vallás egy veszélyes téma.

Szóval engem semmilyen demagóg baromság nem érdekel.

2012. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Próbáljunk meg nem ártani egymásnak, segíteni egymást, fejlődni és élni boldogan együtt. Ennyi. Ha nem is szeretni mindenkit, de utálni sem kell. De ti ezt úgy sem tudjátok megtenni, mert nektek csak a presztizs, a származás, a hatalom, a pénz számít. És ezekért vagy dugásért egy jó zabálásért károssá váltok.
2012. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

#25! Mondhatni, hogy szinte a számból húztad ki a szót!

Én is utálok egy csomó embert (akik ártottak nekem), de le tojom őket, inkább azokra próbálom fordítani azt az energiát akiket szeretek, arra a kevés emberre. Mindenkinek olyan fontos, hogy Ő beleszólva más életébe megmondja a tutit. Egy kisebb béke alakulna ki, ha mindenki csak azzal foglalkozna akit szeret. Le kell tojni a rossz indaltú, kivagyi embereket...

2012. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
És abból is elegem van már, hogy csak azért, mert nem tartok egy áramlattal, egy globális felfogással rögtön meg kell vetni. Miért nem lehet egy ilyen -főleg mai- világban elfogadni, ahol milliónyi eszme, felfogás, irányzat, stb van.
2012. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Egyforma soha nem lesz semmi és senki, ez szerintem is evidens. És tényleg nem az a gond, ha valaki különböző, tehát színes a világ. Az a gond az egész világgal, hogy egyes emberek azért mert különbözőek, azt hiszik, hogy felsőbbrendűek, a másik hibás stb...

Azt sem lehet kimondani, hogy a gazdaságnak jobb lenne, ha lenne, egy egységes rendszer. Az lenne jó mindenkinek, ha az emberek értelmesek lennének és nem tennék tönkre a világot. Az pedig egy idióta felfogás, hogy mindenkit le kell butítani és akkor egységesen lehet irányítani a világot, mert abból előbb utóbb még nagyobb gond lesz. Persze ebből is nyernek sokan.

2012. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha egy népnek egyedi kultúrája. Már csak azért sem lehetne egyforma minden, mert földrajz szempontjából sem az. Meg kell becsülni, értékelni kell! De az nem azt jelenti, hogy úgy, hogy a másik szar.
2012. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

És a buta emberek megszűntetését öldöklés nélkül csak az oktatással és összefogással lehet megtenni.

Az egészben az a gond, hogy rengeteg ember van, túl sok. Munka meg kevés. És sok elfogult ember van, sok elvakult ember. Így hogy lehet bármilyen problémát megoldani???

Van ahol rabszolgák az emberek...

2012. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!