Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a párommal és ezt mondtam neki, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondtam neki, hogy ilyen vagyok, tudja jól, és ha nem tetszik neki, keressen mást. ő még erre annyit mondott hogy szép, és leraktam. hívjam fel? mit kéne tegyek? azóta sírok. 16 éves vagyok, ő pedig 17 ha ez számít valamit. 4 hónapja vagyunk együtt.
2012. febr. 20. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, ha hugyosokkal állsz szóba. Akadj inkább az én brémre. Nem kell foglalkozni a csecsemő 17 évesekkel.
2012. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen az az "ilyen"?
2012. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez is csecsemő..
2012. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Elsőnél a pont. Akaddj az én brémre... Jaaa te a fiu vagy!?!?! MINDEGY...
2012. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Kérjél bocsánatot, amiért így beszéltél vele, meg hívd el beszélgetni, beszéljétek meg kinek min kéne változtatni.
2012. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!