Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjam meg? (nem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjam meg? (nem, nem csak a külsőségekre megyek)

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a barátomat fülig érőnél egy picit hosszabb, barna haja volt.

Már jártunk egy hónapja, mikor gondolta, hogy levágatja. Hát sajna nagyon nem állt jól neki(ez nem csak az én véleményem). Megnőtt hosszúra, mint régen, erre megint úgy gondolta, hogy vágat a haján....de elég durván! Oldalt nagyon rövid, középen pedig felzselézett benne két szőke tinccsel. Mikor ezt leírta, akkor próbááltam mondogatni magamban, hogy nem számít a külső, stb. Megláttam, és szó szerint a vonzalmam (külsőleg) iránta a kétszeresére nőtt, nagyon jól állt az új haja!

Ahogy telt az idő "ellustult", és nem zselézte fel, így megint nagyon nem áll jól neki. Én a belső értékeiért szeretem, de külsőleg így sokkal kevésbé vonz. Célozgattam, mondogattam neki, hogy zselézze(régen oda volt azért a hajért), de lusta és nem szeretné. Ő döntése, viszont én így annyira rosszul érzem magam, mert nem a külsőségekre megyek, de így sokkal kevésbé vonz.:(

Tudom, hogy egy hülye kis libának tűnök, de nem vagyok az. Vele vagyok és szeretem, de a külseje nem voz úgy mint régebben. Ez ellen mit tudok tenni?

(ráadásul régen sokszor befújta magát, mióta járunk ez sokkal kevesebbszer történik meg).


2012. febr. 24. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináld meg a haját és vegyél neki parfümöt és mondd neki, hogy szeretnéd, ha használná.
2012. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sose vonzott eléggé a külseje,mert írtad, hogy az első vágásnál sem állt jól neki.Szerelmes pedig abszolút nem vagy.

Döntsd el, hogy akarsz-e szerelem és vonzalom nélkül egy kapcsolatban lenni,vagy sem.

2012. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a külsejébe, hanem a belsejébe szerettem bele(eddig pont fordítva volt, Ő az első barátom, a többiek kívül jól néztek ki, belül meg...:))

Nem bírom eelagyni, volt, hog a szakítás szélén álltunk, de nem bírtam ki, ha kicsit nem törődött velem akkor sem.

igényem van rá, hogy beszéljünk, hogy megöleljen, stb.

Amikor levágatta megváltozott tőle az arca, azért írtam azt hogy az első vágatásnál nem tetszett.

A második nagyon jól állt neki.

Szeretem nagyon, csak küslőleg nem annyira vonz, és mégis....nem tudom leírni:(

2012. febr. 24. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, hogy a pasim levágatta a haját, és nem annyira tetszett. Aztán szétmentünk - de nem emiatt! :)

Viszont amit írsz,az azért többről szól. Az emberek (férfiak is, nők is), hajlamosak ellustulni egy kapcsolatban, kevesebbet adni magukra. Az én párom pl. szakállt növesztett, amit nem szeretek. Lusta volt borotválkozni. :( Ezek apróságok, de hosszú távon sok ilyen apróság bizony mérgezi a kapcsolatot.

2012. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, én ígyis szeretem, csak na :) Nagyon jól elvagyunk, szóval nincs baj.:)

Nekem hosszú hajam van, és imádja, de szerintem ha én levágatnám, az Ő rá is sokkoló hatást érne.

Nem kell a kedvemért változnia, csak nehéz megszoknom, hogy mindig új haja van, meg hogy picit "ellustult":)

2012. febr. 24. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszabb hajjal tetszik a barátom, amúgy is a hosszú hajú pasik tetszenek, úgyhogy engem is nagyon zavar, mikor levágatja :( pedig én se a külsőre megyek, meg amúgy is nagyon szeretem őt évek óta, de zavar, amikor olyat tesz magával, ami nekem nem tetszik. Aztán ez fordítva is így van, neki se tetszett, mikor élénkvörösre festettem a hajam, mégis befestettem :D
2012. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!