Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek a kihasználástól?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki nagyon bejön és mostanában elkezdtünk közelebb kerülni egymáshoz. Egyre gyakrabban kér meg hogy üljek mellé órákon, vagy hogy kísérjem el büfébe, vagy hogy kísérjem el a buszmegállóba suli után. Egyik haverom mondta, hogy vigyázzak vele mert lehet hogy csak kihasznál, de ebben én nem hiszek mert nem olyannak ismerem.

Kedves aranyos csaj akiről nem tudom elképzelni hogy bárkit is kihasználna.

Én úgy látom, hogy egyszerűen szeret a társaságomban lenni.


F/17


2012. febr. 24. 15:37
 1/4 anonim válasza:
nem irtál semmi konkrétumot, h mi alapján gondolja azt a haverod, h talán kihasznál... beszélgetés meg ilyenek az mióta kihasználás?
2012. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt nem értem én sem :S

csak ezt nem értettem

2012. febr. 24. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti hogy csak kihasznál,hallgass a haverodra.Ha a csaj megkér vmire akkor mondj neki nemet,szinte mindig.De azért keresd a társoságát,abból majd minden kiderül ahogy ehhez fog viszonyulni.
2012. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasznál, mindenhova magával hív, mert ha nincs ló jó a szamár is, csak hogy ne kelljen egyedül mennie.Sztem.
2012. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!