Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás? Kidobott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Kidobott a barátnom.

Figyelt kérdés
A barátnom kidobott, azzal indokkal, hogy már nem tudja, mit érez, talán már nem is szeret. Én viszont nagyon szeretem ot. Nem tudok másra gondolni. Nagyon hiányzik. Az életem pokollá vált nélkule. Mit tegyek?? Próbáljam meg elfelejteni, vagy kuzdjek érte, ami lehet, hogy csak olaj a tuzre?
2012. febr. 24. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
keress más valakit, ha nem akarod elcseszni az életed. hallgass rám
2012. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Küzdj érte, verekedd vissza magad hozzá.
2012. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most jól figyelj ... Minél HAMARABB próbáld elfelejteni mert tönkre teszed magad :) Én tapasztalatból mondom egy éven ment el ezzel a szarral tedd túl magad és csajozz ...
2012. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

egy dologban biztos lehetsz: hogy tudja, miért dobott, csak nem akarja veled megosztani.

Aki el akar menni, azt el kell engedni. Elcsépelt, de így igaz.

2012. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Haver ugyan ezt éltem át 4 hónapja, és én elrontottam azzal hogy tepertem utána tegyél ugy mintha semmi nem történt volna élvezd előtte legalábbis az életet ne keresd majd egy idő után újra megprobálhatod ha akarod, de egy hónapig biztos hogy nem.
2012. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!