Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van megoldás még? Segítség!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás még? Segítség! Kidobott a barátnőm 2 hónapja..

Figyelt kérdés
Kidobott a barátnőm 2 hónapja. Azóta mindig próbálkoztam nála, beszélgettem vele kedves voltam stb. Ssjnos semmi eredménye nem volt. Szeretem még mindig. Mostanában nem tudtam kapcsolatba kerülni vele, mert nem mertem hívogatni azt mondták azzal csak rosszabb lesz ha továbbra se veszek vissza és hívoncsálom meg írogatok neki. Viszont ahogy telik az idő egyre jobban hiányzik!!! Már sokszor úgy érzem nem bírom tovább nélküle számomra pótolhatatlan!!! Mostanában többször is beb*sztam a haverokkal semmi se segített sőt úgy érzem nagyon belé vagyok esve. Múltkor majdnem elcsapott egy busz is emiatt annyira magam alatt vagyok, hogy el kellett őt veszítenem! Hogyan tudnám megoldani, egyáltalán van még esélyem , hogy összejöjjön velem? Hvjam keressem fel vagy mit csináljak mert már megőrülök!!! Segítsetek!
2009. jún. 8. 07:43
 1/5 anonim válasza:
58%
írj egy gyönyörű levelet neki, papíron, tényleg mindent fogalmazz meg neki, amit érzel, írd le őszintén, mit éltél át, míg veled volt, meg azóta hogy nincs veled. biztosítsd róla, hogy képes vagy meghallgatni őt, hogy mondja el neked, mi volt a baj, miért szakított veled, mit érzett és most mit érez ő, te partner vagy, stb. Tedd be a postaládájába és várj, valamit mindenképpen regálni fog, de én is azt javaslom, a modern kor találmányait, a telefont és a netet felejsd el nála, ezek nem romantikusak, csak zaklatásra jók :)
2009. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akar visszamenni hozzád, akkor ezt Te semmivel nem tudod megváltoztatni, és csak saját magadból csinálsz bohócot, ha futsz utána. Nehéz dolog elengedni azt, akit szeretünk, de hosszú távon valószínűleg jobban jársz, ha békén hagyod, mert ezzel a "zaklatással" csak teljesen magad ellen fogod fordítani. Ha még azt sem magyarázta el miért szakított, akkor nem is érdemli meg, hogy teperj utána! Azt pedig elég szánalmas megoldásnak tartom, hogy egyből a pia után nyúlsz, ezzel csak magadat teszed tönkre, és bármilyen hihetetlenül hangzik is, egy lány sem ér annyit (mondom ezt lány létemre). Szóval szedd össze magad, találj valami elfoglaltságot, ami eltereli a gondolataidat, és meglátod jönni fog majd egy lány aki megérdemli, hogy szeresd! Az idő megoldja a dolgot csak ne csinálj semmi őrültséget!!!
2009. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, de az a baj a két válasz eléggé keresztezi egymást. msot akkor mit lenne érdemes írja vagy ne írjak levelet? én szeretnék vele kapcsolatba kerülni mindenképpen.
2009. jún. 8. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a te bajod, hogy a bolhából elefántot csinálsz. Egy szakítást mindenki túl tud élni, egyszerűen nem kell úgy felfogni, hogy világváge, meg más ilyen csajt úgyse találsz. De úgy tűnik, te nem is akarod magad túltenni rajta, ragaszkodsz az exbarátnődhöz. Ha kidobott, annak nyilván az az oka, hogy szerinte nem illetek össze, akkor meg hiába futsz utána, meg hiába vedeled az alkoholt ezerrel, attól nem fogtok jobban összeilleni. Próbálj nem foglalkozni vele, ismerkedj másokkal, előbb-utóbb találsz valakit, aki sokkal többet ér majd, mint ez az exbarátnő. Lehet mondani, hogy más csajjal már úgyse lesz ugyanolyan, de ha megtalálod azt a lányt, akivel nem ugyanolyan, hanem sokkal jobb lesz, akkor hidd el, nem fogsz többet nyafogni egy hülye exbarátnő miatt.
2009. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem illünk össze? én ilyenre sose gondoltam. lehet igazad van mondjuk nekem fogalmam sincs...
2009. jún. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!